resim
Iñaki Williams Arthuer
Takım:Athletic
Mevki:Santrfor
Yaş:28
Boy:1.86
Uyruk:Gana
  • 16
    aktif futbolcular arasında en çok saygı duyduklarımdan biri, istikrarın kelime anlamı. portekizlilere hayatlarının şokunu yaşatmak üzereydi. ayrıca kardeşi nico williams ispanya milli takımı ile aldığı 7-0'lık galibiyeti kutlarken, kendisi portekiz mağlubiyetine üzülmekte. modern zamanın jerome boateng & kevin prince boateng hikayesi.

    kullanıcı adımdan da belli olduğu üzere sıkı bir houston rockets fanı olarak, en büyük idollerimden hakeem olajuwon'un nijerya milli takımını değil de abd milli takımını seçmiş olması hayal kırıklığıydı. oysa ki şahların şahı dikembe mutombo reis her şeye rağmen kongo bayrağını ne güzel dalgalandırmıştı...

    çok da milliyetçi biri değilim açıkçası. hatta ilkay gibi, mesut gibi başka ülkelerin milli takımlarını seçen gurbetçi türkler beni en ufak üzmüyor fakan insan afrikalı ise milliyetçi olmalı gibi geliyor bana her zaman. asırlar boyu öyle kötü muamele gördüler ki, bana göre her afrikalı milliyetçi olmalı ve ülkesinin bayrağını dalgalandırmalı. tarafım mutombo, tarafım inaki williams, tarafım kevin prince, tarafım geoffrey kondogbia.
App Store'dan indirin Google Play'den alın