• 5
  part ii ile devam ediyoruz. hem gözümden kaçanları hem de gelen önerileri ekleyelim.

  celtic park - st james park havası bariz. ikisi de park zaten.* ayrıca dortmund'un stadındaki yoğunluk burada da var bence. ilk fotoğraf güneşli bir gündüz maçından sanırım, bunun yakıştığı stat güzeldir zaten. cidden beğendim bunu.

  http://gss.gs/dcM
  http://gss.gs/oJb

  estadio de mestalla - öyle ölmem füze at. baba bu nedir? enfes. o yarasanın olduğu tribün çok iyi özellikle. güney amerika statlarının mimarisine yakın. valencia zaten deportivo ile birlikte ispanya'da sempati duyduğum ik takımdan biri. stadı da bunu perçinliyor.

  http://gss.gs/QHr
  http://gss.gs/t04

  la bombonera - boca'nın ilginç stadı. bilmeyen azdır, o ikonik eğimsiz tribünü ile aklınızda yer etmemesi zor zaten. meşale ve konfetilerle bezendiği zaman çoğu güney amerika takımının stadı gibi çok güzel görünüyor.

  http://gss.gs/RQu
  http://gss.gs/o10

  constant vanden stock - yerim ben bunu.* şu şirinliğe bakın beyler. şöyle bir 20-30 milyon euro kazanayım hemen isviçre'de falan böyle stadı olan bir kulüp satın alacağım ve vuracağım kırbacı.* çok severim böyle butik stadyumları.

  http://gss.gs/7LX

  ibrox stadium - minimal bir havası var. böyle sade çizgileri olan mimari yapılar gerçekten çok hoş. ilk fotoğrafta bir bakın, gözü hiç yormuyor. bir stadyuma göre son derece estetik görünüyor. ayrıca dış cephesinde bulunan ve sanırım genel olarak britanya'da rastlayacağımız kırmızı taşlar da çok güzel görünüyor. bu dış cepheyi görünce evdekine (tt arena) su veresim gelmiyor.*

  http://gss.gs/QL0
  http://gss.gs/Xrk

  krasnodar stadium - fener'le oynadıkları uefa eşleşmesinde ilk kez haberim oldu çoğu kişi gibi. bizimkiler yapmış galiba. alametifarikası led paneller. bizim stadyumda hala milattan önce kullanılan reklam panoları var yanılmıyorsam. ah gaassaray, ah. öte yandan yuvarlak bir mimarisi var, ben dörtgen stadyumları daha çok seviyorum.

  http://gss.gs/rWf
  http://gss.gs/86y

  stadio luigi ferraris - genoa'nın stadı. başımıza taş yağacak. italya'nın orta sıra takımının stadına bak hele, 4 tribünü de kapalı falan. çabuk uzaklaştırın o tribünleri ve çatıları kaldırın.* köşelerdeki kuleleri ilginç görünüyor.

  http://gss.gs/O5W

  allianz arena - "ağbii stadın dış cephesi allianz arena gibi olsun" cümlesinin müsebbibi.

  http://gss.gs/v24

  estádio do morumbi - stadyum klasik ama saha kenarının renkli dizaynı ve uyumu dikkatimi çekti. göze hoş geliyor.

  http://gss.gs/x93

  arena naţională - modern bir havası var. ilk kez gördüm bunu. steaua ve dinamo bükreş ortak kullanıyormuş galiba.

  http://gss.gs/mfC

  ----------------------

  son olarak highbury'den birkaç fotoğraf daha koyalım. doyamıyorum bu stada. dikkat edin suratınıza henry'nin plasesi gelebilir.

  http://gss.gs/fBZ (muhteşem. soğuk bir günde oynanan klasik premier lig maçı muhtemelen. elinizi ağzınıza götürüp hohlayarak ısıtmaya çalışıyorsunuz. köşede güzel güzel binalar görünüyor. tribünler tıklım tıklım.)
  http://gss.gs/NLr
  http://gss.gs/ylO
  http://gss.gs/73p