• 6331
  takımın başında bulunduğu süre icerisinde, 6 ay ara ile iki başakşehir maçında takımı rezil eden hoca. bu iki basaksehir maçı kendisinin taktiksel ve mental yönden ne kadar yetersiz bir hoca olduğunun en büyük kanıtıdır. terim geldikten sonra başakşehir bizi hiç yenemedigi gibi, galibiyetlerin ikisi de şampiyonluk maclariydi. terim'in yanlışı da inatlari da vardır ama tudor'a teknik taktik bilgisinin zekatını verse yeter. tudor benim izlediğim galatasaray tarihinin en kötü teknik direktörüdür.
 • 6333
  her puan kaybından sonra neden hortlatıldığını anlamadığım başlık. kendisi çok mu iyiydi veya kendisinin döneminde çok mu iyiydik de puan kayıpları sonrası onu anıyoruz? ne oluyor yani başlığını hortlatınca? neyi karşılaştırma gereği duyuyorsunuz? yeter artık bi salın da.

  ekleme: başlığı güzel futbol oynattığı için hortlatılıyormuş. östersund'a elen, kendi sahanda fener'e karşı pozisyona giremeden berabere kal, rezil bir oyunla başakşehir'den 5 ye, tarihi fark olabilecek maçta beşiktaş'tan 3 yediğine dua et, ondan sonra güzel futbol oynatıyordu romantizmi kas. o sezon tudor'la devam etsek derbi galibiyeti göremez, sezonu da ilk 4'te bile tamamlayamayabilirdik. adamın büyük maç analizi rezalet, kriz yönetimi sıfır, oyuncu ilişkileri zayıf ama iç sahada güzel futbol oynatıyormuş. iç sahada galatasaray'ın formasını koysan 1-0 önde başlıyor zaten maça siz hala ne anlatıyorsunuz ya? gelecek vaat edebilir ama bize geldiği dönemlerde çok toydu ve galatasaray'ın büyüklüğünü kaldıramamıştı. gitsin stajını başka takımlarda yapsın, iyice pişsin, gelecekte bakarız galatasaray seviyesinde olup olmadığına. galatasaray deneme tahtası değildir.
 • 6334
  kendisinin başlığının hortlatılmasının sebebi oynattığı oyundur. varsın olsun tudorin sami yende oynattığı gibi bir futbol ile puan kaybedelim.

  yürekli ama bi o kadar amatör ve tecrübesiz bir antrenör idi kendisi. ama en son kendisinin takımını zevk ile izlemiştim.

  benim kişisel görüşüm kendisinin kurduğu takım ile şampiyon olduğumuz yönünde.
 • 6335
  karabük’teki başarısının haricinde hiçbir başarısı yok. zaten kendisi bizim ağırlığımızı kaldıramadı. kendisine kızgın mıyım? kesinlikle. umarım bizden uzak başarılı olur. ama kaybettiğimiz her puan sonrası ismini sol framede görmek istemiyorum. şampiyon olduğumuz son iki sezonun hangisinde bizi fatih hocamızın yaptığı gibi şampiyon yapabilirdi? hiçbiri.
 • 6336
  buyuk maclarda takimi paspas eden eski teknik direktor. henuz kendisini kanitlamamistir. kendisinden ilah gibi bahsedip surekli kendisini isteyenler bugun tudor gelse mayis ayinda imparator fatih terim tezahuratlariyla hocanin kapisinda yatar.

  vasat seviciliğinden bi kurtulamadik. sanki capelloyu yollamisiz gibi bir tudor seviciligi var. undinesede kendisini kanitlasin, buyuk takim calistirabilecek kalibrede oldugunu ispatlasin, ilerisi icim bakariz.
 • 6337
  kendisi döneminde özellikle başakşehir'in bunun yanında beşiktaş'ın ve bir nebzede fenerbahçe'nin bize bariz olarak üstünlük sağlamalarını -üstünlük sağlamak yerine başka şeylerde yazılır da neyse- östersunds gibi bir takımın yapılan o kadar yatırımı bizi eleyerek hiç etmesini zevk ile izleyen taraftarımızın olduğunu gördüğümüz teknik traktör.

  fatih terim'in olduğu takıma malzemeci olarak işe almam bu avareli gitsin serie a da 10.luk kovalasın.
 • 6340
  beden eğitimi hocası.

  hakkında söylenen sözlere en çok kızdığım ve artık sinirden güldüğüm söz bu. bunu söyleyenlerin çoğu muhtemelen kişisel fm kariyerlerini baz alarak söylüyorlar, yoksa yıllarca guardiola'nın yardımcılığını yapmışlıkları yoktur yani, yanlış olmasın.
  fizik gücü bugünkünden çok daha yüksek bir takımla, göze bugün oynadığımızdan çok daha hoş bir futbol oynatan teknik direktördür.

  neymiş? österunds'a elenmişiz. iyi de arkadaşlar, bu bizim başımıza ilk kez gelmiyor ki. biz tromsø'ye de elendik. porto da bu sene krasnodar'a elendi, kuruluşundan bu yana ilk kez avrupa kupalarına katılan lüksemburg takımı daha ilk maçında rakibini deplasmanda yendi, türkiye milli takımı neredeyse andorra'ya ilk puanını aldırıyordu. bunlar futbolda var, var olmak zorunda. bunun nesini anlamıyor, anlamak istemiyor, kabullenmiyorsunuz yahu?

  fatih terim takımdan gitsin istemiyor kimse, güzel futbol oynatsın istiyor.

  udinese'nin mevcut teknik direktörü.
 • 6341
  burada benden daha ateşli tudor fanı yoktur diye düşünüyorum, hatta başlıktaki olumsuz entryleri hala sıkılmadan üflemeden ofluyorum ama yeter. tudor başlığını habire hortlatmaya gerek yok arkadaşlar. fatih hoca da böyle bir muameleyi haketmiyor. kenetlenmeye çalıştığımız şu dönemde bu hareketler kimin ekmeğine yağ sürer bi düşünün aq.

  fatih hoca elbette dünyanın en iyi hocası değil ama dünyada bizim takıma en uygun hoca bu adam bu kesin. bırakın çalışsın rahat rahat. bu sene şampiyonluğu alırsak artık başka şeylerden bahsedeceğiz. buna çok ihtiyacımız var. nolur mevcut düzeni koruyalım, en ufak değişiklik bizi gerçekten geri atar bu sezon.