• 6278
  ebed müddet terimci olan ben arkasında her daim durdum. çünkü galatasaray'ın hocası kim olursa olsun bir sezon takımın başında kalması gerekiyor. öldükten sonra değil galatasaray'ın hocası olarak her daim badem gözlü olması gereken teknik adam. tıpkı riekerink gibi hamzaoğlu gibi. terim ise kişiler üstü.
 • 6284
  fena başlamadığı sezonda üst üste kötü sonuçlar almış, derbilerde rezil bir yönetim sergileyerek gönderilmiş olan galatasaray’ ın eski teknik direktörü. bugün kendisi olsa hatta x bir antrenör de olsa kazanabilirdik fakat konu bu değil. konu kazanılamayan her maç sonrası bazı kişilerce başlığının canlandırılması ve kendisi üzerinden fatih terim ’ e iğneleme yapılmasıdır. gerçekten baydı artık.
 • 6287
  kendisini beğenmek fatih terim'den nefret etmeyi, fatih terim'i beğenmek igor tudor'dan nefret etmeyi gerektiriyormuş gibi saçma sapan ve koyun sürüsü usulü yürüyen bir tartışmadır gidiyor.

  hangi dönemde bize geldiğini unutmamak lazım. it osursa teknik direktör değiştirdiğimiz bir dönemde iyi ya da kötü planlı bir şey yapabilen en azından deneyen tek adamıdı.
  yapmak istedikleri ve içerisinde bulunduğumuz durum düşünüldüğünde yanlış zamanda geldiğini düşünüyorum. tecrübesi ve kriz yönetim bilgisi fatih terim'in yanına bile yaklaşamaz ama kendisine sıfat takmadan konuşamayan insanların papağan usulü hakaretlerini hak edecek bir şey yapmadı bu adam.

  kişisel kanaatim ortalamanın üzeri bir teknik adam olacaktır ama ne yaparsa yapsın nefret etmeden yaşayamayan insanların nefret objesi olmaya devam edecektir.
  yolu açık olsun.
 • 6288
  kaybedilen maç sonrası başlığına gelip ağlamayı gerektirecek kadar ne yaptı bilmiyorum. takımdan gönderileli yaklaşık 2 sene olmuş, başımızda olduğu ilk haftalar hariç oldukça kötü bir yönetim göstermiştir.

  ileride iyi bir teknik adam olur mu bilemem ama öyle arkasından ağlanacak hele hele fatih terim ile kıyaslanacak bir teknik adam değildir.
 • 6293
  başakşehir'den 5 yiyen, bjk karşısında hatırlamak istemediğimiz bir maç oynatan, avrupa'da adını bakmadan zor yazacağınız bir takıma elenen, hiç bir hedef maçı kazanma sinyali vermeyen, oyuncularıyla sürekli sorun yaşama potansiyeli fazlaca olan badem gözlü teknik adam. evet iç sahada iyi oynatıyordu. olması imkansızdı ama keşke 29.haftaya şampiyonluk potasında girseydik tudor'la. başakşehir şampiyonluğunu tüm ülke yaşasaydı. hatta puan kaybettiği maçtan sonra 8 puan geriye düşüp 8'de kapanır 18'de diye camiaya umut verseydi, burada övenler ilk söverdi, ne diyorsun kovun artık diye.

  kariyerinde başarılar diler, galatasaray'dan uzak olmasını dileriz.
 • 6295
  kendisinin galatasaray'ın başındayken baskılı futbol oynattığı söylenen eski hocamız. benim aklıma gelen birkaç maç var onları bir sayalım.

  içeride: östersunds*, kasımpaşa*, karabükspor*, fenerbahçe* maçları...

  deplasmanda: östersunds*, antalyaspor*, bursaspor*, konyaspor*, trabzonspor*, başakşehir*, beşiktaş*, yeni malatyaspor* maçları...

  bu maçlarda iyi oynadığımızı düşünen var mı?! saydıklarım toplamda 12 maç ediyor ve kendisi bu takımın başında kupa maçlarını saymazsak toplam 18 resmi maça çıktı. kaldı ki göreceli olan osmanlıspor* deplasmanı ve ikinci yarı rakip 10 kişi kalınca dönen akhisarspor* maçlarını bu hesaba katmıyorum. neden iyi oynadığımız üç-beş maça takılıp adamı badem gözlü yapıyoruz anlayamıyorum.
 • 6297
  artık kabak tadı veren, her puan kaybından sonra başlığı hareketlenen eski galatasaray teknik direktörü.

  bence ne süper hocadır, ne hırvat köylüsüdür. kendisinin iyi yönleri de vardı kötü yönleri de vardı.

  gözlemim, insan ilişkileri yönünden çok başarısızdı. zaten ipini de çeken nedenlerden biri buydu.

  puan kaybından sonra nereye saracağını bilemeyen yazarların pohpohladığı adam olmuştur. bakın ben eleştirenleri ne fatih terim düşmanı olarak görürüm ne galatasaray düşmanı. ama lütfen eleştiri yapıyorsanız, biraz destekli olsun. biraz mantık lütfen.
 • 6298
  kendisinin galatasarayda başarılı olamayışının sebebi basının çok üzerine gitmesi ve kendisinin bunu kaldıracak kapasitede olmamasıydı. hatırlarsınız o dönemki basın toplantılarını galip gelince kimse yok, mağlubiyetten sonra hep bel altı sorular. kendisini bitiren ise taraftar baskısı olmuştur, kendi evinde nasıl olur tek forvet oynar nasıl saldırmaz etmez vs diye eleştiriler yükselirken bir hafta sonta başak maçına çift forvetle çıkıp hezimete uğramıştır. sabri denen beladan bizi kurtarması bile başlı başına takdire şayandır. aynısını şuan tüm camianın kanserli hücresi haline gelen selçuk içinde yapacaktı fakat ömrü yetmedi.
 • 6299
  şu adamın savunulması utanç verici. özlenmesi daha da utanç verici. övülecek hiçbir tarafı yok bu adamın, boş boş analizler kasmayın. galatasaray uzun süre kötü top oynadı, tudor'lu ilk maçımız herkesin gözünde ayrı bir hava verdi. tudor'la oynadığımız 4-1'lik ilk maç ile fatih hocanın geldiği 3-1'lik göztepe maçının ne farkı var? siz ne unutkan insanlarsınız. tutturmuşlar da iyi futbol da iyi futbol. gören de kötü oynuyoruz sanacak. bu takım evinde kaç maçtır kaybetmiyor sayan oldu mu? boş analiz kasmayın. tudor varken galatasaray basaksehirden 2 maçta 9 gol yedi. bir maç 4-0 bitti, diğeri 5-1. bu kadarı yeterli.