• 6274
  milan'a karşı galibiyet almış eski teknik direktörümüz.
  kendisinin bizde görev yaptığı döneme ilişkin eleştiriler yanlış anlaşılmaktadır. tudor ile yaşadığımız sorun büyük maç kazanamamak değildi. büyük takım yenememek hiç değildi ki zaten kendisi bizimleyken bizden büyük başka bir takımla maç yapmadı.
  peki neydi tudor ile yaşadığımız sorun? biz tudor ile hedef maç kazanamıyorduk. tudor bize gelirken karabükte zaten büyük takımları yenebildiğini cemi cümleye göstermişti. karabük'ün durumuna rağmen bizimle çalışmaya başlaması büyük takımlara karşı aldığı galibiyetler sebebiyleydi. tudor ile ilgili karabük'ün hedef maçları nasıldı bu hiç düşünülmedi. galatasaray, beşiktaş, fenerbahçe ve hatta trabzon maçları o dönem anadolu takımları için kayıp başlanan maçlardı. kazanılması extra olmaktaydı. östersuns maçı büyük bir maç değildi ancak bir hedef maçtı. başakşehir maçları tudor zamanında toplumsal etki yaratan maç değildi ancak hedef maçtı. bu nedenle tudor takım yendiği zaman çok da bir şey olmamakta. ancak bu durum tudor'un hiç bir zaman hedef maç kazanamayacağı anlamına gelmiyor. zira insan gelişebilen bir organizmadır. kendi hedef maç konusunda geliştirmesi bizden sonra mümkün olmuş olabilir. fakat udinize için de milan maçı hedef maç olmadığı gibi milan da bizim hatırladığımız milan değildir. hatta en formunda juventus'u bile yenmesi yaptığımız eleştirelerimizi ortadan kaldırmayacaktır. bu nedenle tudor takımlarının hedef maçlarını takip etmek lazım antrönürlük gelişimini anlayabilmek için.
 • 6275
  25 ağustos 2019 udinese milan maçında milan’ı yendiği için taktik deha ilan edilen hırvat. çünkü;

  dünya üzerinde milan’ı yenen ilk ve tek hocadır.
  milan’ı yendiği için bizde hakkı yenmiştir.
  milan’ı yendiği için onu istemeyenler futboldan anlamıyordur.
  milan’ı yendiği için dünyanın en iyi teknik direktörüdür.
  milan’ı yendiği için tesislerimize adı verilmeli.
  milan’ı yendiği için cennneti garantilemiştir.
 • 6276
  milan'ı yenen tek hoca mı kendisini bilmiyorum ama en azından
  25 ağustos 2019 udinese milan maçında milan'ın isabetli şutu olmadığını biliyorum.

  bu adam size ne yaptı? zorla mı geldi galatasaray'a? hakaret mi etti bazıları gibi? eski teknik direktörünü kötü anmak için ne gibi sebebin var? kurduğu kadro 2 yıl şampiyon olmadı mı? evet fatih terim etkenide vardı ama iyi futbol iyi futbolcularla oynanıyor kardeşim! ayrıca takımı iyi çalıştırmasa, takım düşerdi, sezon sonunu göremezdik.

  yahu demiyorum ki hayran ol ama bu adam geldi ter akıttı senin için. kötü anman için sebep ne? ne gibi bir haz veriyor kendisi ile ilgili kötü konuşman!