• 4567
  (bkz: #2267556)

  iş bu entryden sonra kendisi eren ve gomis ile maça çıkmış, gözlerimizin pasını silmiştir.* galatasaray real'e 11 kişi savunma yaptıran takım olmalıdır. hele türkiye liginde bu kadar önlem almaya gerek yok. kendisi sayesinde takım neredeyse pozisyon vermeden maç bitiriyor. teşekkürler hocam.

  çok iyi bir teknik direktörümüz olduğunu düşünüyorum, inanılmaz potansiyelli ama bu demek değil ki dört dörtlük. henüz yeterli tecrübesi yok. galatasaray gibi büyük bir camiada sırıtabiliyor. kolay değil galatasaray gibi bir camiada hocalık yapmak. ben galatasaray'da son yıllarda ilk kez teknik direktörü bu kadar tecrübesiz görüyorum. terim - lucescu - feldkamp - gerets - denizli - mancini - rijkaard gibi tecrübesi dünyaca bilinen teknik direktörler geldi geçti. galatasaray taraftarını anlıyorum, tudor hala bazen sırıtabiliyor.

  igor hocamın 1-2 yıla ihtiyacı var. oyunu kenardan okuma, rakibin hamlelerine cevap verebilme, psikolojik savaş verme ( fatih terim'in kendisini attırması falan gibi) öyle bir günde öğrenilmiyor. her zaman rüzgar arkamızdan esmeyecektir. tudor'a güvenelim ki yıllarca teknik direktör arayışına girmeyelim artık. hep beraber destek olalım. şöyle en az 10 yıl kafam rahat etsin istiyorum. fatih terim milli takımı seçmeseydi eğer, şuan 8.yılını düşünüyor olacaktık. artık bu kara düzen bitsin, tudor hocamla nice zaferler, nice başarılar kazanıp uzun yıllar beraber olalım.
 • 4568
  her önemli maçta olduğu gibi 18 kasım 2017 medipol başakşehir galatasaray maçı'nda da yine gayet iyi oynattığı baskılı futboldan vazgeçip farklı savunma hamleleri yaparak korkak bi futbol oynatmaz umarım.

  kendisine çok güveniyorum ama maç kadrosu açıklanana kadar içim güp güp ediyor. ne yapacağını kestiremiyorum. "yav bizim hoca öyle büyük maç falan dinlemez çıkar her zamanki gibi bam bam oynatır." dedirtemiyor. aslında tahmin edilememezlik de güzel bir şey ama şu ana kadar pek bi işe yaramadı bizde.

  cumartesi günü de inşallah rakip gözetmeksizin çıkıp yamyam gibi oyun oynayan takımımızı bozmadan; her zamanki gibi koşan, baskı yapan, yıpratan bi futbol anlayışı ile takımı sahaya sürersin.

  biliyoruz zor maç ama biz de galatasaray'ız hocam.

  sana güveniyorum.

  artık şu maçı alalım da rakiplere nah işareti çekelim.