• 52
  2010-2011 sezonu adına ilk versiyonu için:

  --- alıntı ---

  ülker idman raporu: 6 temmuz 2010 salı

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yeni sezon hazırlıklarına bu sabah florya metin oktay tesisleri’nde yapılan çalışma ile devam etti.

  teknik ekibimiz frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu ve albert roca pujol yönetiminde, futbolcularımız saat 09:30’da yeni sezonun ikinci gün çalışması için jupp derwall antrenman sahası'nda bir araya geldi.

  futbolculara antrenman boyunca fiziksel çalışma uygulandı.

  çalışmaya, sağlık kontrolünün ikinci aşaması için bahçelievler medical park hastanesi'ne giden ali turan, servet çetin, serkan kurtuluş, leo franco, aykut erçetin, emre çolak, gökhan zan, aydın yılmaz, barış özbek, milan baros ve mustafa sarp katılmadılar.

  yaklaşık bir buçuk saat süren çalışmanın ardından futbolcular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yarın (7 temmuz çarşamba) sabah saat 09:30 ve akşam 18.00’de olmak üzere florya metin oktay tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak iki çalışma gerçekleştirecek.

  --- alıntı ---
 • 53
  leo franco diyorlar hala ya. geçirmeyin şunu sağlık kontrolünden. adamın ruhu hasta birader öyle endoskopiyle manyetik rezonansıyla mikroskubuyla teleskobuyla fotosenteziyle leo'nun hastalığını bulamazsınız.

  oldu olacak linderothu da sağlık kontrolünden geçirin zevk olsun diye.

  bi kaç gün hiçbi şey ifade etmeyecek rapor. ülkerden 2 hafta sonra toplu olarak sunmasını istiyorum bu raporları. dinlenmeye ihtiyacım var. şimdi çıkabilir.
 • 54
  --- alıntı ---

  ülker idman raporu: 7 temmuz 2010 çarşamba

  galatasaray futbol takımı, yeni sezon hazırlıklarına bu sabah florya metin oktay tesisleri’nde yapılan çalışma ile devam etti.

  teknik ekibimiz frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu ve albert roca pujol yönetiminde, futbolcularımız saat 09:30’da yeni sezonun ikinci gün çalışması için 1 no’lu idman sahası'nda bir araya geldi.

  futbolculara antrenman boyunca fiziksel dayanıklılık çalışması uygulandı.

  yaklaşık bir buçuk saat süren çalışmanın ardından futbolcular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yarın (8 temmuz perşembe) sabah saat 09:30 ve akşam 18.00’de olmak üzere florya metin oktay tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak iki çalışma gerçekleştirecek.

  --- alıntı ---

  kaynak. galatasaray.org
 • 55
  --- alıntı ---

  ülker idman raporu: 27 temmuz 2010 salı

  galatasaray, avrupa ligi 3. ön eleme turu’nda ofk belgrad ile perşembe akşamı oynayacağı maçın hazırlıklarına bu sabah florya metin oktay tesisleri’nde yapılan antrenmanla devam etti.

  teknik ekibimiz frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu, albert roca pujol ve carlos cuadrat yönetiminde, futbolcularımız saat 10.00’da günün tek antrenmanı için jupp derwall sahası'nda toplandı.

  futbolculara antrenman boyunca taktik çalışmalar uygulandı.antrenmanın son bölümünde çift kale maç oynandı. sabah idmanı yaklaşık bir buçuk saat sürdü.

  milan baros takımdan ayrı düz koşularına devam etti. aydın yılmaz’ın tedavisi ise sürdürülüyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yarın (28 temmuz çarşamba) akşam saat 18:30’da florya metin oktay tesisleri'nde ilk 15 dakikası basına açık bir çalışma gerçekleştirecek. antrenman öncesinde teknik direktörümüz frank rijkaard 18.15’te bir basın toplantısı düzenleyecektir.

  basın mensuplarının dikkatine
  basın toplantısı ve antrenmanı izlemek isteyen medya mensuplarının akredite olmaları gerekmektedir. bu nedenle medya mensuplarının en geç, 28 temmuz çarşamba günü saat 12.00'ye kadar safak.sari@galatasaray.org mail adresine başvurarak akredite olmaları gerekmektedir. akreditasyon kartları basın toplantısı öncesinde dağıtılacaktır.

  medya mensuplarının bilgisine sunulur.

  --- alıntı ---

  ulan aydın yılmaz ne zaman gittin, ne zaman geldin daha anlayamamışken bir de ne zaman oynadın da sakatlandın.
 • 56
  --- alıntı ---

  ülker idman raporu: 30 temmuz 2010 cuma

  dün gece uefa avrupa ligi ön eleme 3. turunda ofk belgrad ile karşılaşan galatasaray futbol takımı bu sabah yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.

  florya metin oktay tesisleri’nde teknik ekibimiz frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu ve albert roca pujol yönetiminde, futbolcularımız saat 10:00’da jupp derwall antrenman sahası'nda bir araya geldi.

  ofk belgrad maçında 45 dakika ve üzerinde forma giyen oyuncularımızın izinli olduğu antrenman yaklaşık 2 saat sürdü.

  ısınma çalışmaları ile başlayan idman süresince fizik kondisyon ve taktik çalışmalar üzerinde duruldu. antrenman çift kale maçla tamamlandı. çift kale sırasında bir çarpışma sonucu lorik cana antrenmanı tamamlayamadı. cana’nın durumu yarın yapılacak kontrolden sonra belli olacak.

  milan baros takımdan ayrı düz koşu ve topla çalışmalar yaptı.

  antrenmanın ardından futbolcular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yarın (31 temmuz cumartesi) akşam 18.30’da florya metin oktay tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak bir çalışma gerçekleştirecek.

  --- alıntı ---
 • 57
  --- alıntı ---

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, bu sabah yaptığı antrenmanla çalışmalarına devam etti.

  florya metin oktay tesisleri'nde teknik ekibimiz frank rijkaard, johan neeskens, albert roca pujol, carlos cuadrat ve nezih ali boloğlu yönetimindeki antrenman saat 09.30'da başladı.

  çalışma, açma – germe hareketleriyle açıldı. ana bölümde ilk olarak kondisyon ağırlıklı bir idman gerçekleştirilirken; daha sonra teknik bir çalışma yapıldı. sabah antrenmanı, oyuncuların soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

  milan baros, çalışmalarına kondisyoner fatih yıldız eşliğinde devam etti. elano blumer ise fizyoterapistler gözetiminde takımdan ayrı düz koşu yaptı.

  serdar özkan, antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. sağ arka adalesinde yırtık tespit edilen juan pablo pino’nun tedavisine sağlık merkezinde devam edildi.

  sabah antrenmanına milli takım kamplarında bulunan sabri sarıoğlu, gökhan zan, servet çetin, hakan balta, arda turan, serkan kurtuluş, emre çolak, lucas neill ve lorik cana katılmadı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarını salı sabahı saat 09.30'da basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.

  --- alıntı ---
  *
 • 58
  --- alıntı ---

  galatasaray profesyonel futbol a takımı perşembe gecesi oynayacağı karpaty lviv maçı hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla devam etti.

  florya metin oktay tesisleri’nde teknik ekibimiz frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu ve albert roca pujol yönetiminde, futbolcularımız saat 19:30’da 1 no’lu antrenman sahası'nda bir araya geldi.

  ısınma hareketleriyle başlayan antrenman süresince ağırlıklı olarak dayanıklılık üzerine çalışmalar yapıldı. akşam antrenmanı yaklaşık 1.5 saat sürdü.

  antrenmana tedavisi devam eden oyuncular ve kondisyoner fatih yıldız yönetiminde çalışmalarına devam eden elano blumer dışında tüm futbolcular katıldı.

  antrenmanın ardından futbolcular akşam yemeği için ana binaya geçtiler.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yarın (17 ağustos salı) akşam 19.30’da florya metin oktay tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak bir çalışma gerçekleştirecek.

  --- alıntı ---
  *
 • 60
  --- alıntı ---

  spor toto süper lig’in 4. haftasında gaziantepspor’la karşılaşacak galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarına sabah yaptığı antrenmanla devam etti.

  florya metin oktay tesisleri’nde teknik ekibimiz frank rijkaard, johan neeskens, nezih ali boloğlu ve albert roca pujol yönetiminde, futbolcularımız saat 09.30’da 1 no’lu antrenman sahası’nda bir araya geldi.

  milli takım kampında bulunan ve sakatlıkları devam eden oyuncuların katılmadığı antrenman 1 saat 30 dakika sürdü. ısınma ve açma germe hareketlerinin ardından galatasaray profesyonel futbol a takımı, topla koordinasyon ve şut çalışması yaptı.

  harry kewell ve juan pablo pino, takımla birlikte çalışmalara başladı. çağlar birinci, takımdan ayrı fizyoterapistler eşliğinde koşu yaptı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, hazırlıklarını yarın akşam saat 19.00’da florya metin oktay tesisleri'nde basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.

  --- alıntı ---
  *
  bugun ki antreman raporu insana moral aşılıyor hem kewell hem pino takılmla birlikte çalışmış bir de yeni transferlerin uyum süreci çabuk olursa tadından yenmez bu takım.
 • 65
  --- alıntı ---

  ülker idman raporu: 24 kasım 2010 çarşamba

  galatasaray profesyonel futbol a takımı; bu sabah florya metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla hafta sonu beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti.

  teknik ekibimiz gheorghe hagi, tugay kerimoğlu, bogdan vintila, nezih boloğlu ve kondisyoner giovanni melchiorre yönetiminde futbolcularımız saat 10.00’da 1 no’lu antrenman sahası’nda bir araya geldiler.

  antrenman ısınma çalışmaları ile başladı. düz koşu sonrasında futbolcularımız kondisyoner giovanni melchiorre yönetiminde kondisyon çalışmaları yaptılar. 1,5 saat süren antrenmanın ana bölümünde ise taktik organizasyonlar yapıldı. antrenmana sakat ve tedavisi devam eden oyuncularımız dışında tüm futbolcularımız katıldı.

  arda turan ve milan baros kondisyoner yönetiminde saha çalışmalarına devam ettiler. serkan kurtuluş ve mustafa sarp ise fizyoterapist eşliğinde çalışmalarına devam ettiler.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarına bugün öğleden sonra florya metin oktay tesisleri’nde yapacağı hazırlık maçıyla devam edecek.

  --- alıntı ---
  http://www.galatasaray.org/...lorya/haber/8523.php
 • 66
  --- alıntı ---

  ülker idman raporu : 24 kasım 2010 çarşamba (akşam)

  galatasaray profesyonel futbol a takımı; bu akşam florya metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenman ve hazırlık maçıyla hafta sonu beşiktaş ile oynayacağı maçın çalışmalarını sürdürdü.

  teknik ekibimiz gheorghe hagi, tugay kerimoğlu, bogdan vintila, nezih boloğlu ve kondisyoner giovanni melchiorre yönetiminde futbolcularımız saat 15.30’da 1 no’lu antrenman sahası’nda bir araya geldiler.

  antrenmanda kayserispor maçında forma giyen oyuncularımız yer aldılar. yaklaşık 45 dakika boyunca futbolcularımız beşe iki top kapma ve ayak tenisi oynadılar.

  kayserispor maçında yer almayan ve az süre alan oyuncularımız ile gaziosmanpaşa ile bir hazırlık maçı yaptılar. a2 takımı takviyeli galatasaray profesyonel a futbol takımı karşılaşmayı aydın yılmaz (2), gökhan zan ve serdar özkan’ın golleriyle 4-0 kazandı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarına yarın (25 kasım perşembe) sabah 10.30’da sonra florya metin oktay tesisleri’nde yapacağı basına ve taraftara kapalı antrenmanla devam edecek.

  --- alıntı ---

  gollerin atanlara bakınca insan kendini acayip hissediyor.

  --- alıntı ---

  aydın yılmaz (2), gökhan zan ve serdar özkan’ın golleriyle 4-0 kazandı.

  --- alıntı ---
 • 67
  --- alıntı ---

  ülker idman raporu: 26 kasım 2010 cuma

  galatasaray profesyonel futbol a takımı; bu sabah florya metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla beşiktaş ile oynayacağı maçın hazırlıklarına devam etti.

  teknik ekibimiz gheorghe hagi, tugay kerimoğlu, bogdan vintila, nezih boloğlu ve kondisyoner giovanni melchiorre yönetiminde futbolcularımız saat 10.30’da 1 no’lu antrenman sahası’nda bir araya geldiler.

  antrenman ısınma çalışmaları ile başladı. ardından futbolcularımız topla taktik, pozisyon ve kondisyon çalışmaları yaptılar. 1,5 saat süren antrenmanın son bölümünde iki takım halinde çift kale maç oynandı.

  antrenmana sakat ve tedavisi devam eden oyuncularımız dışında tüm futbolcularımız katıldı.
  arda turan ve serkan kurtuluş kondisyoner yönetiminde saha çalışmalarına devam etti. mustafa sarp’ın tedavisine fizyoterapist eşliğinde devam ediliyor.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yarın öğlen (27 kasım cumartesi) saat 14.00’de florya metin oktay tesisleri’nde kampa girecektir.

  --- alıntı ---

  http://www.galatasaray.org/...lorya/haber/8550.php
 • 72
  ülker idman raporu: 8 şubat 2011 salı

  galatasaray profesyonel futbol a takımı; bu sabah florya metin oktay tesisleri’nde yaptığı antrenmanla 12 şubat cumartesi günü spor toto süper lig’de gaziantepspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarına başladı.

  teknik ekibimiz gheorghe hagi, tugay kerimoğlu, bogdan vintila, nezih boloğlu ve kondisyoner giovanni melchiorre yönetiminde futbolcularımız saat 10.30’da jupp derwall antrenman sahası’nda bir araya geldiler.

  oyuncularımız antrenmana ısınma hareketleri ile başladı. harry kewell, lucas neill ve juan culio’nun rejenerasyon çalışması yaptığı antrenmanda eskişehirspor maçında ilk onbirde yer almayan ve az süre alan oyuncularımız kondisyon ve güç çalışmaları yaptılar. 1,5 saat süren antrenmanın son bölümünde dar alanda çift kale maç yapıldı.

  antrenmana a milli takım kampında bulunan servet çetin, hakan balta, sabri sarıoğlu, yekta kurtuluş, kazım kazım; a2 takımıyla birlikte olan ufuk ceylan ve aydın yılmaz; ümit milli takım kampında olan anıl dilaver, emre çolak, serkan kurtuluş ile ülkelerinin milli takımlarına giden lorik cana ve bogdan stancu katılmadılar.

  çağlar birinci, gökhan zan ve barış özbek antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı. juan pablo pino fizyoterapist eşliğinde saha egzersizleri ve düz koşu yaptı. arda turan kondisyoner fatih yıldız eşliğinde kuvvet çalışmasının ardından düz koşu yaptı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, yarın sabah 10.30’da florya metin oktay tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı bir antrenman yapacaktır.
 • 73
  galatasaray profesyonel futbol a takımı, bu sabah florya metin oktay tesisleri’nde 4 nisan pazartesi günü spor toto süper lig’de deplasmanda antalyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.

  teknik ekibimiz gheorghe hagi, tugay kerimoğlu, bogdan vintila, nezih boloğlu ve kondisyoner giovanni melchiorre yönetiminde futbolcularımız saat 10.30’da jupp derwall antrenman sahası’nda bir araya geldiler.

  antrenman ısınma hareketleri ile başladı. 5’e 2 top kapma çalışmasının ardından dar alanda çift kale maç yapıldı. yaklaşık 1,5 saat süren idmana milli takım kamplarında bulunan oyuncularımız katılmadı.

  tedavileri devam eden sabri sarıoğlu ile serkan kurtuluş fizyoterapist eşliğinde koşu ve saha çalışmaları yaptı. çağlar birinci ise kondisyoner fatih yıldız eşliğinde çalıştı.

  antrenmana izinli olan juan pablo pino katılmadı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, çalışmalarına yarın (24 mart perşembe) sabah 10.30’da basına ve taraftara kapalı antrenmanla devam edecektir.
 • 74
  --- alıntı ---

  ülker idman raporu : 22 nisan 2011 cuma

  teknik ekibimiz bülent ünder, tugay kerimoğlu, nezih boloğlu ve kondisyoner fatih yıldız yönetiminde futbolcularımız saat 17.30’da jupp derwall antrenman sahası’nda bir araya geldiler.

  antrenman ısınma hareketleri ile başladı. topla 5’e 2 ve kondisyon çalışmalarıyla devam eden idmanın son bölümünde ise dar alanda maç yapıldı. antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü.

  yekta kurtuluş fizyoterapist eşliğinde saha ve salon çalışması yaptı. harry kewell’in fizyoterapist eşliğinde tedavisine devam edildi. cem sultan kondisyoner eşliğinde çalıştı.

  dizinde şişlik oluşan lorik cana tedaviye alındı.

  juan pablo pino takımdan ayrı özel çalışma yaptı.

  galatasaray profesyonel futbol a takımı, bu akşam yaptığı antrenmanın ardından florya metin oktay tesisleri’nde kampa girdi.

  --- alıntı ---

  http://www.galatasaray.org/...lorya/haber/9846.php
 • 75
  zaytung'dan hallicedir.

  ''arda, kewell, baros, cana, yekta, servet, cem sultan takımdan ayrı çalıştı'' gibi haberler görmekteyiz. takım derken? zaten takımın topu, takımdan ayrı çalışmış. sonuç olarak takım birarada çalışmış. şöyle bir haber vardı zaytung'da:

  ''galatasaray'da hala sakatlanmayan dört futbolcu takımdan ayrı çalıştı.''

  böyle de garip bir durum. yok arda'nın kasığında ağrı var, yok cana'nın dizinde şişme var, yok neill'de tendinit var, yok kewell'da zorlanma var, yok baros'da yırtık var, yok servet'in burnunda fazla sümkürmeden kaynaklanan aşınma var, yok sabri'nin gözünün üstünde kaşı var... iki dakika sağlam olun be!