• 285
  marcao transferiyle yavşak basının ikiyüzlülüğünü birkez daha görmüş olduk.

  her defasında devri geçmiş yıldızlara dünyanın parasını saçan kulüpleri eleştirenler, 22 yaşında potansiyelli bir stopere 3.5 milyon euro bonservis ödenmesini eleştiriyor.

  ve bunu yaparken iftira atılıyor. marcao'nun rizespor'a 300 bin euro'ya kiralık olarak önerildiğini söylüyorlar. bunu da dönemin rizespor teknik direktörü ibrahim üzülmez ve rizespor basın sözcüsü yalanlıyor.

  neymiş, oyuncu sezon başı* 900 bin euro'ya transfer olmuş. sezon başı piyasa değeri 50 bin euro olan ozan kabak'a da 11 milyon euro teklif ediliyor.

  ha bir de portekiz ligi'nin sonuncusundan gelmiş. kagawa dortmund'a japonya ikinci ligi'nden transfer oldu. bu futbol dehaları dortmund'u öve öve bitiremez, ama sen alsan nereden vuracaklarını şaşırırlar.

  marcao gelip iyi oynadıkça ibne basının söylediklerini zevkle dinleyeceğim. isteseler de istemeseler de mecburen övmek zorunda kalacaklar.
 • 286
  türkiye'deki basının önemli bir kısmını elinde bulunduran grubun sahibi bir kulübümüzün eski başkanı aynı zamanda da federasyon başkanı olursa ve federasyon başkanlığı sırasında sayın fatih terim'e mobbing uygulayıp oluşturulan linç kampanyasına önayak olursa, bu basın kuruluşlarında çalışanlar nasıl tarafsız olabilir. söz konusu fatih terim olduğunda hakem ile diyaloğu sebebiyle hala savcıları göreve çağırıyor. konu şenol güneş olursa ceza bile yok fatih terim olunca... pes doğrusu.

  https://www.google.com/...lik-cagrisi-364246h/
 • 287
  berabere biten hazirlik maci icin ‘tatsiz prova’ yazan afedersiniz yine ayni ibneler. marcao transferini fb yada bjk yapsaydi methiyeler dizeceklerdi. ben kendi sahsim adina bu serefsizlerin internet sayfalarina bile cok elzem bir durum olmadikca girmemeye calisiyorum. yayinci kurulusun dekoderini de iade etmis bir galatasaray taraftari olarak bir kurus hakkimin gecmesini istemiyorum.