• 470
  "sırf hagi diye alınılır mı yea" noktasından istesek de alamayacağımız noktaya gidiyor iş sanki. oysa üç kuruşa getirebileceğimiz zamanlar bunu yapsak en kötü olasılıkta kaybedeceğimiz ne olurdu ki? belki görüşülmüştür de hagi tarafı kariyeri için doğru bulmamıştır filan orasını bilemem ama başta bahsettiğim tutum ezbere bir karşı çıkıştı. tabi ki hagi olduğu için taraftarımızca isteniliyor, bekleniliyor her zaman ama bu çocukta sırtındaki hagi ismiyle çıkıp sahada selçuk şahin'lik yapmıyor. iki ayağını da çok iyi kullanmasıyla bile bağıran bir potansiyel. dediğim gibi kendisiyle ilgili duygusal tutumun bize pek kaybettirebileceği bir şey yoktu ancak şansımız olabilirdi bu durum. ismi onca zaman bizimle anılmışken yaban ellerde devleşip de babası gibi 30 yaşından sonra bize gelirse gönlüm buna razı olmaz. olabiliyorsa ya şimdi olsun ya da hiç diyorum.
 • 471
  2 gun once avrupa 21 yas alti futbol sampiyonasinda fransa karsisinda izedim. artik benim onu daha dikkatli gozlerle izlememden mi kaynakli bilemem ama inanin sahada yer alan 22 oyuncu icerisinde bambaka bir isik saciyordu.

  her iki ayagini da cok etkili kullaniyor. sahanin her bolgesini kafasini kaldirarak izliyor ve cok isabetli uzun paslar atiyor. dripling ile adam eksiltiyor ve 2 sene oncesine kiyasla fiziki mucadelelerde oldukca basarili.

  acikcasi bu saatten sonra kendisini alabilecegimizi dusunmuyorum. gecen sene basinda lille/zeki celik orneginde oldugu gibi bir on protokol yapilmis olsaydi basarili bir transfer hamlesi olabilirdi. su an basta arsenal olmak uzere 5 buyuk ligde yer alan takimlarin ilgisi uzerinde.

  ayrica bu macta bir baska isim daha ilgimi cekti. 7 numarali florinel coman zaman zaman oyun icersinde kaybolsa da sureti ve teknigi ile fark yaratan bir oyuncuydu.