• 27
  https://twitter.com/.../1575162772505366528

  güzel bir i$e imza atmi$lar. ancak bunun tüm dünyada bir farkindalik olu$turmasi için, danimarkanin turnuvada bu siyah formayi giymesi gerekiyor veya en azinan formadaki hummel logosu siyah olmali. aksi takdirde samimiyetsiz bir reklam giri$imi olarak kalir. reklamin iyisi kötüsü olmaz mantalitesi ile tabii ki hefelerine ula$mi$ olurlar ancak bu sayede kimse gidip storelarindan ekstra ali$veri$ yapmaz.
 • 28
  imalatını yaptırdığı ülkeler aşağıdaki gibi olan firma:

  - çin
  - kamboçya
  - hindistan
  - türkiye
  - vietnam

  bu ülkeler bildiğiniz üzere işçi ölümlerinin en asgari olduğu, işçi haklarının ciddiyetle korunduğu ülkelerdir. bu anlamda kendilerinin katar protestosuna katılıyorum. muazzam bir işe imza atmışlar. sponsorluğu geri çekmeyip azaltarak, hem ismini gösterecek, hem de sağduyusuyla hatırlanacak bir firma olacaktır 2022 dünya kupasında. bunun, kendilerine finansal bir getirisinin olmayacağına eminim. bunları hiç takmayan bir firmadır hummel.

  afiyet olsun.
 • 30
  katarda inşatlarda ölen işçiler üzerinden prim yapmaya çalışan ve reklam kasan şirket.

  maddi olarak kendilerine zararı olmayacağı kesin olan, tanınırlıklarında herhangi bir negatif etki yaratmayacak bir tasarım ile inşaatlarda ölen işçilere veya ailelerine herhangi bir faydası olmayacak bir pr yapmaları samimiyetsizdir.

  çok fazla farkındalık istiyorlarsa bu kupa kapsamında kazançlarının bir kısımını inşaatlarda ölen işçilerin ailelerine bağışlayabilirler yahut bu şekilde kirli bir organizasyonda sponsor olarak bulunmayı pekala reddedebilirlerdi veya en azından kendi ceplerinden olmasa bile işçilere menfaat sağlayacak bir şey yapabilirlerdi. kendilerinin yaptıkları ise laf-ı güzaf olmuştur.
App Store'dan indirin Google Play'den alın