• 3
  büyük harf açık
  türkiye liginde hangi takım hücum planı dahilinde oynadı ve sezonu o şekilde sürdürerek istikrarlı bir şekilde şampiyon oldu ulan. konuşturmayın beni yeter ya. açın fenerbahçenin başakşehirle 24 haziran 2019 maçını izleyin hangi planla kazanmış. 19/20 sezonunda ilk iki maçta da kırmızı görmesek aptal gibi şu an 6 puanla zirve ortağıydık.
  büyük harf açık
 • 4
  türkiye'de yakın zamanda başarıya ulaşmış en derli toplu planı bjk'nin iki yıllık şampiyonlar ligi macerasında gördük. o da bir hücum planı değil savunma ağırlıklı plandı. takımın yerleşmesi, topun ileride tutularak temponun düşürülmesi. bjk gol ararken ""at topu quaresma'ya kessin cenk'e talisca'ya"" mentalitesiyle oynuyordu nitekim napoli benfica gibi takımlara 1 maçta 3 gol atma başarısı gösterdiler :d

  bir özel set oyunu, iki-üç kişilik oyun elbette oyuna katma değer katar ancak hücumu sonuca ulaştırma konusunda tek alternatif bu planlar değil.
 • 5
  galatasaray 19-20 sezonu için;

  plan-1 :defanstan pasla çık, topu feghouli ile buluştur, mariano veya feghouli orta şansı bulana kadar al-ver yapsın. orta şansı bulursa rastgele orta yap. orta şansı bulamazsan yavaş ve hantal paslarla topu ters kanattaki babel ile buluştur. babel vurur gibi yapıp topu yuto'ya versin, o da topu içeri çekip sağ ayağı ile rastgele orta yapsın.

  ortalarda vuramazsak dönen topları al veya topu kap ve plan-1'i tekrarla.

  son zamanlarda ise şenol güneş'in sosa-gomez ile ve avcı'nın başakşehir ile robinho'dan önce ve robinho'dan sonra olmak üzere gayet iyi işleyen 2 hücum planı izlediğimizi hatırlıyorum.

  hatta tudor'un bile tolga ciğerci'yi yıldızlaştıran bir oyun planı vardı ilk 8 hafta.

  biz beceremiyoruz diye bok atmaya gerek yok.