• 2033
    "fatih terim dursun özbek yönetimiyle çalışacak kadar salak mı gözüküyor size. bence değil." demiş. peki ya aynı terim, tüpçüyle güleç güleç pozlar verirken, arka planda milyon euroları, türkiye futbol direktörü unvanı altında milliyetçi söylemleri eşliğinde kaparken nasıl bir kafadaydı sayın uluç? parasını (en az birkaç milyon dolar) verseler terim koşa koşa gelir, aslolan galatasaraydır falan filan da söyler gelirken dalgasına bakar.
  • 2035
    hıncal ağabeyi severiz ama kendisi 2002 dünya kupasını şezlongda uzanıp evinde lig tv'ye yorumlarken. sırf şenol hoca hacı kafilesindenmiş gibi giyindiği için gıcık olup zaten bizim iyi olmamızdan belli değil mi diye; "kupaya bak sadece kafa golü atabilen yeteneksiz polonya köylüsü miroslav klose gol kralı olacak ehuehuehu düşünebiliyor musun? gerd müller'in varisine bak ehuehuehu..." diye dünya kupalarının en golcü adamını aşağılamıştır.

    onun için fatih hoca konusunda da iddialı konuşması normaldir. fatih hoca gelince de çeyrek asır öncesinden anekdot aktarır hıncal ağabey olur biter, seviyoruz kendisini...