• 4073
  bizde o kadar maça çıktığı halde satın alma opsiyonu beni huylandıran futbolcu. hani anlamadığınız bir ürünü alırken ucuz olanlarda kesin bir sıkıntı var diye düşünüp bütçeniz dahilindeki en pahalı ürünü seçersiniz ya, ben de onyekuru'yu bu paralara kapatma şansımız olmasında bu tarz bir şüpheye düşüyorum. verdiği katkı ve bonservis bedeli arasındaki oran gerçek olamayacak kadar güzel.
 • 4074
  ilk yollarımız 2018-19 sezonu başında kesişti. bir önceki sezon bağlarını koparıp 6 ay oynamamış bir futbolcuyu transfer ediyorduk. inanılmaz bir verim aldık kendisinden, sezon sonunda şampiyonluğun kare asına muslera, feghouli ve belhanda ile birlikte rahatlıkla yazılabilirdi. fenerbahçe, beşiktaş, başakşehir gibi kritik maçların hepsinde gol attı. sayemizde sene sonunda kulübü everton kendisini 15 milyon civarlarında monaco'ya sattı.

  2019-20 sezonu devre arasında çok güçlü ilişkiler kurduğumuz(!) monacospor kendisini vermemek için çok direndi, onyekuru sadece 4 maç süre alabildiği kulübüne resti çekince kiralamak zorunda kaldılar. yine müthiş bir etki yaparak son 4 sezonun en iyi futbolunu oynadığımız periyotta büyük katkısı oldu. pandemi, sakatlıklar derken lig bitmeden güçlü ilişkilerimiz(!) bulunan monacospor'un kendisini geri çağırmasıyla şampiyonluğu kaybettik.

  2020-21 sezonu devre arasında ise kendisi tamamen gemileri yaktı. 6 ay forma göremediği monaco kulübüne kesinlikle kalmak istemediğini belirtti, inanılmaz bir direnişle galatasaray'a kiralık gelirken çantaya 4.5 milyon euroluk opsiyonu da koydu.

  2021-22 sezonuna girilirken terim-cengiz kavgası ve başkanlık seçimleriyle ilgili gündem nedeniyle araya kaynadı ve 4.5m euroluk opsiyonu kullanılmadı. kendisi buna rağmen küsüp vazgeçmek yerine şimdi de bonservissiz gelmek için kulübüne baskı yapmaya başladı. tahminim en fazla 2 milyon euro civarında bir paraya kendisinin bonservisini alırız bu yaz.

  ne yiyip içirdiler de bu derece galatasaraylı oldun çıktın be adam, hani metin oktay'dan büyük gsli mizahı var ya. o bu işte :)

  edit: futbolda çok duygusal davranılmaması gerektiği kanaatindeyim fakat bu adamın bonservisini almak bize farz olmuştur bu saatten sonra.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!