• 3631
    son maçlarda formsuz gibi görünse bile aslında istemeden bile galatasaray'a çok faydası olan oyuncu. ben onyekuru'yu 2018-2019 sezonunda kaçırdığı gollerde ya da formsuz gibi görünen maçlarda çok eleştirdim ancak kıymetini gidince çok daha iyi anladık. nedir onyekuru'nun kıymeti:

    misal erzurum maçının bir dakikasında ceza sahasına yakın pozisyonda onyekuru'dan top almaya çalışan 3 oyuncu vardı bakın bu çok önemli zira onyekuru için alınan önlemler sayesinde rakip defanslarda çok boşluk yakalıyoruz.
    galatasaray'ın onyekuru transferinden önce ne kadar iyi niyetli olursa olsun oğulcan çağlayan veya arda turan için önlem alındığını gördünüz mü ? bu sayede galatasaray çok rahat kilitlenen bir takım oluyordu iyi oynamasına rağmen çünkü ekstra işler yapacak bir onyekuru ya da boş koşular yapacak bir oyuncusu yoktu.

    bunlara rağmen bile fenerbahçe maçında 1 net pozisyon, kasımpaşa maçında penaltı, alanya maçında 2 net pozisyon, erzurum maçında mohammed'in golünden önce vurduğu kafa vuruşu var yani bunların hepsi de gol olabilirdi. o yüzden kendisi mevcut galatasaray kadrosunda adı tahtaya ilk yazılacak oyuncudur bana göre.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!