• 1736
  kendisinin bizimle olan haberlerini asparagas olarak görüyor ve gerçek olsa dahi monaco'nun bırakmayacağını düşünüyordum fakat menajeri galatasaray'a karşı pozitif olduğunu söylüyorsa, monaco'da bir aslan var diyebilir miyiz ?

  kiralama ücreti olarak 1 milyon euro konuşuluyor, bi 8-10 kez kiralasak bana uyar.
  gelmesi halinde biz çocuğumuzu keseriz fakat fatih hoca babel'i keser mi orası muamma!
 • 1737
  şu andaki babel ile kıyas kabul etmez, radamel ve andone’yi resmen skor olarak uçurur. kendisi formdayken takımın eksikleri fazla hissedilmiyordu. henry’e at gerisini doğaçlama giseriz deniyordu ve aistem ülkemizde tuttu. zira çok hızlı, atletik ve özellikle son dönemlerinde bitirici vuruşları da başarılı bir oyuncu henry. enejisi ve huzıyla geri de geliyor, alan kapatıyor, defansif orta sahanın daha önde yer almasını sağlıyor, sol beke nefes aldırıyordu. babel maalesef bunların bir tekini bile yapmıyor. tarzı öyle değil. babel’i milli takımdaki hakan çalhanoğlu’na benzetiyorum. keşke gitmek zorunda kalmasaydı dediğimiz winner kanat oyuncusu.
 • 1739
  marcao, luyindama ve feghouli başlıklarında olduğu gibi orantısız şekilde övülen oyuncu. bu başlığın 30. sayfasına gidin, ikinci yarı yedek oturmasını isteyen iletiler dolu. bugün için ise kendisini sanki mbappe gibi tarif eden iletiler var. gelir mi gelmez mi zerre fikrim yok, beklentiyi yükseltmeyin sadece.

  onyekuru'nun yaptıkları, yapamadıkları belli. babel ile komple farklı oyuncu, temel farkı topu ayağına istememesi. geçen sene haziran itibari ile sol kanat için bana sorulsa babel'i tercih ederdim. babel mi onyekuru mu hangisi bugün için uygun bir şey diyemiyorum çünkü sahada ne yapmaya çalıştığımız belli değil. bu kargaşaya onyekuru değil messi gelse yine başarılı olamaz.