• 1502
  gelecek sezon takımda kendisinin ya da benzer özelliklere sahip bir kanat forvetin olması çok önemlidir. özellikle kiralık olmasına rağmen sezonun 2. yarısında takımı sahiplenisi, tüm derbilerde skora katkı yapması ve uyun süreci yaşamayacak olmasından dolayı umarım tekrar aramıza katılır. kendisini transfer etmezsek gelecek sezon çok anacagimizi düşünüyorum burada. kop gel kara oğlan.
 • 1503
  izlediğim en sinsi futbolcudur kendisi. geçtiğmiz sezonda takımımızın en önemli silahıydı. hal böy olunca da rakipler tarafından en dikkat edilmesi gereken futbolcular arasında başı çekiyordu. ama ne olursa olsun bi fırsatını bulup suyun iğne deliğinden geçmesi gibi bi anda çıkıp golü yapıyordu.
 • 1506
  her takımın ihtiyacı olabilecek fena bir patlayıcı güce sahip futbolcu. bruma, garry, onyekuru periyodundan sonra eğer aynı tip oyuncu transfer etmezsek ben orda biraz eksik kalacağımızı düşünüyorum zira geçtiğimiz yıllarda kontra atak ve hızlı hücumun çok ekmeğini yedik. gözler kanatlarda atik oyuncu arayabilir.
 • 1507
  bana göre mental açıdan oldukça yetenekli oyuncu.

  bakmayın galatasaray'da bir dönem çok hücum ezdiğine. sezon içinde katettiği mesafe inanılmaz. üstelik nerede ve ne zaman olması gerektiğini çok çok iyi biliyor. bence işler yolunda gider ve iyi geliştiricilerin elinde 3-4 sezon daha devam ederse set oyununu da çok iyi öğrenecek potansiyeli var zira dar alanda pas görüşü de hiç fena değil onyekuru'nun.

  aslında first class oyuncu olabilme potansiyeli az da olsa var ancak onun bir altı yani kendisine 60-100 milyon eu bedelinde bir pazar oluşturma potansiyeli bence çok çok yüksek.

  keşke bonservisi bizde olsa da takımın gelecek planlarında yer alsa, ona göre yapılansak.

  çünkü tüm ekstra özelliklerinin yanı sıra sezon içerisinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama sık sık sırtı dönük target man olarak da kullandık kendisini. tabi ki bel hizzasında atılan toplarla. çünkü çelimsiz görünüşüne rağmen yere çok sağlam basıyor ve güçlü bir oyuncu. defansif meziyetleri de gayet gelişmiş. bruma gibi topu ayağında eveleyip gevelemiyor.

  bilmiyorum benim açıkcası bir sol forvet oyuncusundan beklediğim başka bir şey yok.