• 1398
  yurt dışı basinda ribery ve robben ikilisinden acilacak bosluklar icin bayern munich tarafindan düşünülen isimlerden biri oldugu konusuluyor ciddi sekilde. umarim gidecekse kendisi icin en verimli olacak takima yolu düşer. çok sevdigim tarz bir oyuncudur. zamaninda keita ve kewell vardi şimdi henry var. galatasaray'a çok yakisan tarz bir kanat forvettir.
 • 1399
  https://www.transfermarkt.com.tr/...daten/spieler/380415

  transfermarkt'a göre 2018-2019 sezonunda ligde 21 maça sol kanat olarak çıkmıştır.

  bu 21 maçta 12 gol 5 asist üretmiştir.

  21 maçta 17 gole doğrudan katkı önemli. çünkü ligin ikinci yarısına kadar düşünerek oynamaktan ziyade doğaçlama oynayıp gözünü karartarak skora yöneliyordu sadece. neredeyse her maçta bir gole katkı ilk haliyle, o gözü kara doğaçlama oyunuyla bile kıymetli. ligin ikinci yarısının özellikle sonlarına doğru, yani hem sol kanatta düzenli oynamaya tekrar alışıp hem de takımla bütünleşince, sakatlığın etkilerini de tamamen silmeye başladığında kendisini pas oyununa daha yatkın görmeye başladık.

  en kötü zamanında bile defansa geliyordu bu adam üstelik. çok pozisyonda nagatomo'nun kısa ortayı savunmaya içeri yaklaşırken kendisinin rakibin önünde pozisyon aldığını gördüm.
 • 1402
  hırslı. adam premier ligde oynamak için çabalıyor gerçekten. bencilliği falan da o yüzden aslında biraz da. biz b sınıf takım değiliz şu anda. c sınıfız. belki o da. sevilla, schalke, lyon vs. gibi bi b sınıf takıma gitmeli bayern olmayacaksa.

  bizse doğru yoldayız bence. bruma, garry, henry hepsinden katkı aldık. doğru oyuncuyu bulduk. henry olmazsa yine doğru tür oyuncu bulacağımızı düşünüyorum. inşallah biz de sahibi olur, 20-30 milyon edecek oyuncu yetiştiririz yakın zamanda.