• 83
  https://www.youtube.com/watch?v=t3O7WIfJ_ak

  şu akıllara ziyan mustafa kapı savunmasından sonra takibi kestiğim youtube hesabı.

  mustafa galatasaray'da kendini geliştiremezmiş diye arda'yı örnek gösteriyor utanmadan.

  arda barça seviyesine çıktı da ne oldu? döndü dolaştı galatasaray kapısında pas pas oldu işte.

  ama mustafa arda kadar bile şanslı olmayacak. isterse dünyanın en büyük futbolcusu olsun bu yaptığından sonra geri dönüşü söz konusu bile olmayacak.
 • 84
  zamanında beyefendiler masası, hesap vakti gibi çok kaliteli içerikler üretmiş, son dönemlerde "bozmuş" ve benim de takibi bıraktığım kanal.

  bir zamanlar galatasarayın maçıyla hop oturup hop kalkan düpedüz galatasaray müptelası adamların spor medyasında veyahut sosyal medyada belli yerlere geldikten sonra "objektiflik" kisvesi altında takıma böyle olduk olmadık yerlerden sallamasına çok gülüyorum. istemsiz komiğime gidiyor.

  bahsettiğim şey eleştirmek değil, galatasaray yönetimiyle, taraftarıyla kendi kendini en çok eleştiren, kendi kendine en çok vuran camiadır. bu arkadaşlar gayet galatasarayı acımasızca eleştire de bilir kendi kanallarında. ama bunu diğer takım taraftarlarına bakın biz tamamen tarafsızız diye göstermelik, ucuz şekilde yapınca olmuyor. çok yapmacık duruyor. yutub'da 15 yaşındaki ergenlerin kahramanı olabilirsiniz. ama dışarıdan sıradan bir gözle bakınca fazla "eğreti" duruyor.