• 2316
  fatih terim dururken kendisine asla kızamam, ruhu yeter hasan şaş abimizin.

  ama teknik anlamda oyunculara bir şey verebileceğini sanmıyorum.

  zira kendisinin zamanında izlanda milli futbol takımı
  hakkındaki öngörüsü malumunuz.

  "baktığınız zaman elle topu kaleye götürmeye çalışsalar üç kere götürürler." demişti.

  7 aralık 2019 galatasaray alanyaspor maçında falcao'ya elindeki kağıtlarla ne anlatıyordu, kimbilir.

  aslında bir fikrim var.
  https://gss.gs/jeG.jpeg
 • 2317
  2002'de brezilya'ya elenmiş gelmiş burda hala taktik veriyor. dosyadan taktik mi verilir? ipad ile verip slim fit beyaz gömlek giysen kral olurdun. gelmiş hala aşofmanla taktik veriyor hem de en yakın kırtasiyeden aldığı şeffaf dosya ile. bu taktikler tutmaz. ayrıca sen kimsin falcao'ya taktik veriyorsun? hem de şeffaf dosya ile. hem de gıdın çıkmış. ağzın da adana dürüm kokuyordur senin. 7 aralık 2019 galatasaray alanyaspor maçı'nda taktik vermesini garipsediğim yardımcı antrenörümüz. dosya ile taktik veren yardımcı antrenörümüz.
 • 2318
  hasan şaş'ı karşısında görse elini öpecek tipler tarafından eleştirilen galatasaray efsanesi.

  (bkz: 7 aralık 2019 galatasaray alanyaspor maçı)nda muhtemelen falcao'ya hucüm ve defans aksiyonlarında alacağı pozisyonu ve duran topta duracağı yer gösterilirdi hasan şaş. belki başka şeyler de göstermiş olabilir.

  ama bu çok bilmiş galatasaray taraftarını kesmez. çünkü bu çok bilmişler nefretle yaşar, küçümsemeye çalışır. bir insan neden başkasını küçümser neden başkasına nefretle bakar anlamam. çünkü bu yapılanlar kesinlikle eleştiri değil, aleni olarak küçümseme var.

  kimsenin kalbini kırmak istemiyorum ama bir insana böyle saldırılması da hiç hoşuma gitmiyor. hasan şaş dediğimiz adamın galatasaray'da nereden baksan 200 tane maçı var, avrupa'da attığı attırdığı kritik goller var. keza 4-5 senedir fatih terim'in ekibinde yer alarak bir şekilde takıma katkısı var, bu teknik-taktik de olabilir, içerdeki arkadaşlık ortamını sağlamak da olabilir veya insanları hırslandırmak için oradadır bilemem.

  ama siz böyle bir efsaneye çöp muamelesi yapamazsınız. ayıptır.

  edit:imla