• 2305
  kendisinin istifasina neden olan olaylarda gerçekten bir gariplikler var. fotottarena'nin tweeti;
  http://gss.gs/4GQ
  ile baslayip 2dk araştırma ile kendisine küfür eden kişinin yavuz cinkaya adinda, düğününe bir siyasi partiden bir suru milletvekili, dönemin ekonomi bakani, rektörler, il emniyet müdürü vs gibi insanlarin katıldığı zengin ve belli yerlerde eli kolu olan bir şahsiyet.
  https://gss.gs/6As.jpg

  peki bu kişinin adini google'da aratip beşiktaş yazarsaniz? kapatılmış bir instagram ama google'da verisi kalmis; beşiktaş congress member...
  https://gss.gs/rHC.png

  biraz daha bakarsanız kendisinin fikret orman ile yakın olduğunu gorebilirsiniz.
  https://gss.gs/XQv.png

  kisacasi ortada net bir provakasyon var. benim anladığım bu sahsiyet kendisine dokunulmayacagini bildiği (düğününe bakan gelen adam 6222 mi yiyecek bırakın allah aşkına) için böyle rahat rahat istediğini söyledi.
  eğer biz şu bu böyle insanlar yüzünden hasan şaş'ı kaybedeceksek bize de yaziklar olsun.
  (bkz: 18 ağustos 2019 denizlispor galatasaray maçı)
 • 2306
  açık ve net şekilde tüm rakipler tarafından üzerine oynanıyor. zayıf karnımızı arıyorlar, hemen adres hasan şaş. hasan da zaten çok çabuk parlıyor ve çok duygusal ani kararlar veriyor. bunu kullanıp bizi tartışma, kaos ve eleştirilerin ortasına çekiyorlar. ama o kadar yanlış bir strateji ki bu. biz kaos içerisinde doğup büyümüş bir camiayız. doğal ortamımız kaos bizim. karmaşa ve tartışma oldukça biz büyüyoruz daha çok başarılı oluyoruz.

  zaten aslına bakarsanız tüm rakipler aynı şeyleri yapıp farklı sonuç bekliyor ve şaşırmıyorum olanlara artık hiç. ki hep aynı sonuç ile bitiyor bu hikayeler. ne oluyor? 3 kupa... şimdi de baktılar birlik olduğumuz sürece işe yaramayacak sarı öküz hikayesi gibi önce hasan'ı onlara vermemizi istediler. biz yedirmedik ve en doğru olanı yaptık.
 • 2307
  anlık duygularıyla hareket ettiği takdirde bu olayları daha çok yaşar.

  futbolda maalesef ki küfür her zaman olmuştur ve olacaktır. messi ve ronaldo gelse, rakip takım taraftarlar ne ana bırakır ne de nine, bacı... hal böyleyken kulakları tıkayıp, yola devam etmek en mantıklısıdır.

  hasan şaş ise her daim cevap verme peşinde. her zaman "adanalıyız kardaşşş, bize bunu diyemezzz" havasında. böyle fevri çıkışları olan bir insanın yumuşak karnını bilen düşmanlar, tabi ki de buradan yürüyecektir. e bunu o da az çok biliyor, e ne diye sürekli bu olayların içinde ki? hani tamam futbolcuyken bir şekil anlaşılabilirdi bu durum ama eğer fatih terim'in yardımcılığını yapıyorsa, kendini dizginlemek zo-run-da.

  isyan ediyor, takımı sahipleniyor tamam haklı ama cevap verdiği her dakika, kulübü istemeden de olsa zora sokuyor. eğer galatasaray forması giyiyorsan veya galatasaray'da yöneticilik yapıyorsan her zaman aleyhinde haberler çıkacaktır. çocuk esirgeme kurumuna para bağışlasan da eleştirileceksin, nefes aldığın her dakika da eleştirileceksin. hal böyleyken başkalarına fırsat vermeyecek kadar da az biraz zeki olacaksın. olacaksın ki, akbabalara fırsat vermeyeceksin.

  hasan şaş'ı her zaman eleştirdim, kendimce yanlışlarını görürsem de eleştirmeye devam edeceğim ama istifasından geri dönmesine sevindim. istifasından geri dönmeseydi, kara bulutlar camiamızı ansızın saracaktı. dediğim gibi artık çok çok daha dikkatli olması lazım. umarım duygularıyla değil de mantığıyla hareket etmeyi biraz olsun öğrenir.