• 28
    galatasaray kene timi haluk yürekli, gökhan dinç ve can tongo'nun galatasaray'ın her şeyini bilen arkadaşları. körler sağırlar birbirini ağırlar.

    cenk ergün hakkında yazdıklarıyla kamuoyu oluşturma ve hit peşindeler yine. mevzu bahis konu / rakam vaat edilen şampiyonluk primi 22 k $. ışıtan gün çığırtkanlığı yaparken de aynı noktalardı. dertleri bağcıyı dövmenin de ötesinde; bağcıyı ortadan kaldırmak istiyor bu arkadaşlar. galatasaray değerini benimsememiş, spekülatif düşlerin spazmıyla taraftarı galeyana getirip istikrarı bozmanın peşindeler. dinlemeyin beyler, bayanlar prim vermeyin şu şakşakçılara. hatta elinizi galatasaray'dan çekin diye bir hastag ve spam kampanyası başlatılsa soluğu mehmet özcan'ın yanındaki ağlama duvarında alırlar.
  • 29
    kendisini ne zannettiğini anlamadığım gazeteci. bu arkadaşa göre bir kişi sözleşmesindeki parayı alamazsa hakkını aramamalıymış aksi taktirde kötü niyetli olurmuş. tabii torrent ve burak elmas gitti saldıracağınız biri kalmadı dolayısıyla etkileşimleriniz de düştü. böyle uyduruk şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz. aylardır fatih hocanın arkasına saklanıp çok güzel saldırıyordunuz galatasaray'a şimdi insanlar gerçek yüzünüzü görmeye başladı. bu arkadaş gibi 2-3 gazeteci daha var herkes biliyor kim olduklarını, bunlar dillerinden galatasaray'ı düşürmezler ama tek dertleri etkileşim almak. bu uğurda da taraftarın en hassas olduğu yer olan fatih hoca üzerinden yapıyorlar bu işi uzun zamandır. şimdi teknik direktörümüz de fatih hocayla arası iyi olan okan buruk olunca haliyle saldıracak başka yöneticiler, direktörler arıyorlar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın