• 5
  fikir özgürlüğü var istediğini söyleyebilir hartigan ama kendisinin galatasaraylılığını sorgulamak kimseye de bana da düşmese de arda turan yaşlı bir adama saldırmıştır...

  fatih terim yaşça ve fiziken kendi dengi bir adama haber vererek kilometrelerce öteden şoförü ve iki tıfıl damadıyla hemşehrisi bir adamın mekanına içinde 30 tane akrabası varken saldırmaya gitmiştir.

  bence arada baya bir fark var. galatasaraylılık açısından da "adamlık" açısından da herhangi bir çelişki içinde değildir galatasaray taraftarı. bence biraz daha galatasaray tarihi okuması gereken iyi niyetli bir yazardır.
 • 6
  iki soru;

  terim 2000'de galatasarayı bırakıp gitmeseydi ne olurdu?

  terim mersin maçından sonra kalıp savaşacağım dediği adamlarla sarmaş dolaş yüzünde gülücükler açarak poz verirken ne hissettiniz?

  açık ve net arda bu takıma gelmemeliydi. gelmemesine çok sevindim. ama daha açık ve net bir şey varsa o da terimin galatasarayı ve taraftarını ardadan daha çok ve daha acı bir şekilde sattığıdır.

  terimin affedilip ardanın affedilmemesi yanlıştır derken doğru konuşmaktadır kendisi. tarih okumaya gerek yok son 20 yıl bize herşeyi gösteriyor zaten.