resim
Haris Seferović
Takım:Galatasaray
Mevki:Santrfor
Yaş:30
Boy:1.89
Uyruk:İsviçre
 • 894
  görünüşe göre kendisine de ihtiyacımız olacak zamanlar gelecek. icardi konusunda hepimizde şüpheler var malum. dolayısıyla kendisini hemen harcamamakta fayda var. aidiyet duygusunu kaybettirmemeliyiz. gomis'in vücudu, ıcardi'nin ise beyninin içi bizi tasimazsa ki öyle görünüyor, o zaman bu yiğide gazı verip sahaya sürmeniz gerekebilir. öyle bir aşamaya gelme ihtimaline karşı aidiyet duygusunu zedeleyecek asagilamalara karşıyım. beğenelim ya da begenmeyelim seferovic üst düzey maç oynama tecrübesine sahip bir oyuncu. benfica'da bir sezonda 25 gol attığına göre belli ki o sezon en az 20 maç onbirde kendine yer bulmuş. bu oglandan da faydalanacağız. buna mecburuz.
 • 898
  isviçreli kiralık forvetimiz.

  daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama yeni nesil kostas mitroglou. sahadaki duruşundan, koşusuna, cüssesine her şeyiyle mitroglou kopyası. mitroglou bize 24 şubat 2019 galatasaray akhisarspor maçında attığı golle şampiyonlugu getirmişti. kendisinden hiç olmasa bile böyle tek gollük bir katkı bekliyorum artık. zaten 50 pozisyona da girsek gol atamıyoruz. beklentiyi düşürmek lazım. sadece kendisi değil tüm takım özelinde hemde.
 • 899
  filmlerde olurdu eskiden köy yerinde bir kişiyi taşlama hadisesi. bir hırsla taş atardı ki insanlar, hiç anlam veremezdim.

  kendisi de taşlanıyor ki, tarifi mümkün değil. nasıl bir fayda bekleniliyor bu eylemden anlamanım imkanı yok. neden insan kendi takımının oyuncusunu hırsla linç eder, nasıl bir öfke birikmiş olabilir anlamıyorum.

  ben bu taşlamanın içerisinde yer almıyorum. kendimce bunu not düşmek istiyorum. performansı, kullanım amacı ile alakalı okan hocaya sonsuz güveniyorum.
 • 900
  kendsinin performansını ben de kötü buluyorum. lakin sunu da unutmamak gerekiyor. galatasaray'a son 3-4 yıldır gelen santraforlar ister kariyerli olsun ister genç yetenek olsun hiçbir şekilde ciddi katkı veremiyor. ya iyi başlıyor zamanla düşüyor ya da büyük beklenti ile geliyor sonra beklentiyi karşılayamıyor. bunun temel sebebinin ceza sahasında santrafor ile topu bulusturma oyununda ciddi zaafımız olduğunu düşünüyorum. dünkü maçta mesela küçük bir örnek olarak vereyim mertens çalımlarla ceza sahası içine girdi o esnada gomis alametifarikası olan boş alan koşusunu yaptı ama mertens ona atmak yerine dar açıdan vurmayı tercih etti. bu bize gelen santraforların neden başarısız olduğunun da bir resmi bence. bizim özellikle kenar oyuncularımız çok bireysel hareket ediyor. ben yunus ve kerem'e bu kadar bireysel hareket etme özgürlüğü verilmesine şaşıyorum. bu özgürlük ile forvette icardi de olsa gomis de olsa seferoviç de olsa katkı sunamaz. bizim son net santrafor katkısı yaşadığımız dönemdeki rodriguez-gomis ortaklığının benzeri bir organizasyonu sağlamamız şart. bunu saglayamazsak oyuncular gelir gider ama santrafor katkısı almamız mümkün olmaz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın