• 37
  yüzsüz fbjk'liler kendisinin yayıncı kuruluştan kovulması için durmaksızın bastırıyorlar. istiyorlar ki her yerde kendi adamları olsun. aynı olayı 2018'de 15 tff yönetim kurulu üyesinin 7'si beşiktaşlı, 3'ü fenerbahçeli iken galatasaraylı tek üye olan ali dürüst'e yapılan baskılardan hatırlıyoruz. tabii kimse kusura bakmasın, galatasaray taraftarı kendi hakkını hiçbir mecrada savunamayacak kadar aciz durumda oldukları için hande hanım'ı da kovarlar; tff, mhk, pfdk ve tahkim'de olduğu gibi yayıncı kuruluşu da kendi adamlarıyla doldururlar; bizim çok zeki (!) taraftarımız da "önce özeleştiri yapmalıyız" der.

  açık konuşuyorum, türkiye'de bizim camia kadar hakkını savunmak konusunda aciz bir camia yok. allah'tan rakiplerimiz rezil yönetiliyor da yapılan haksızlıklara rağmen başarılı oluyoruz.
 • 38
  maç özetlerinin kendisini hazırladığına inanan fbjk'lıların olduğu hanımefendi.

  bu fanatizm insanları futboldan uzaklaştıracak. her olayda dış güç veya rakiplerin ayak oyununu aramak zamanımızın modası oldu ki artık mide bulandırıcı noktaya geldi iş. her ama her olayda kafayı başka yere çevirip sorunu kendisi hariç her yerde arayan insanlardan ve topluluklardan yorulduk artık.

  ulan 20 yıl boyunca maçları bjk'li ercan taner ile fb'li melih şendil anlattı. bunların müdürü fb'li şansal büyüka idi. kimsenin de aklına bu tip enteresan yorumlar gelmezdi. adam 5 deplasmanda 5 penaltı almış ki sorun değil, penaltılar doğruysa 10 tane de kazanırsın, hala tff bize karşı diyor. diğeri benim futbolcularım dikkatsiz davranmış diyeceği yerde bu kadar hastam var acaba maçı mı ertelesek deme peşinde. yahu trabzon bile geçen sene şampiyonluğunun çalındığını zannediyor, sahasında üst üste 3 maçta 7 puan kaybetmesine bakmadan.

  bizim de vardır bu tip çıkışlarımız ama hakikaten artık boku çıktı bu işin. bein sports'un umurunda mı lan bu? gs'li birini atayalım da özetleri o hazırlasın, fener'e 3 dakika bjk'ye 3.5 dakika ayırsın. gs'ye en az 5 dakika özet koysun. yani adam buna inanıyor, yazıyor, konuşuyor. seviye buralara inince zaten konuşacak başka iş kalmıyor.

  kadın galatasaray'da görev yaptı diye bu çıkışlar. yahu federasyon başkanının 11 yıl fb asbaşkanlık geçmişi var lan. bundan önceki başkan 8 yıl bilfiil bjk başkanlığı yaptı arkadaşım. sizin başkanlarınız asbaşkanlarınız direkt futbolu yönetiyor sorun olmuyor da bizim eski medya sorumlumuz mu batıyor?
 • 39
  https://twitter.com/...&vertical=trends

  "hande sümertaş'ı kovmazsanız beinsports batar" tarzında tweet atıp tehdit eden fb'liler var. hande sümertaş'ın da, fatih terim'le olan fotoğrafını koyup akılları sıra algı kasıyorlar.

  sebepleri ney biliyor musunuz? bizim maçta* 6 gol oldu ama özet 3 küsür dakika, beşiktaş maçında* 5 gol oldu ama özet 5 dakikaya yakın...

  beynin bir sürü işlevi var ama işte söz konusu fenerbahçe taraftarı olunca, bir kısmı tamamen bu işlevlerden kendini soyutluyor.

  https://tr.beinsports.com/...fenerbahce-mac-ozeti

  bakın bu maçın* özeti tam 6 dakika sürmüş. şu ana kadar hiçbir maçın özeti bu kadar uzun verilmemiş. galatasaray'ın 2 maçının özetinin toplamı bile anca 6 dakika yaparken, bunların bir maçları o kadar sürmüş ama hala fb taraftarı isyan ediyor.

  acilen en üstte verdiğim hashtag de hande sümertaş'ı savunmalıyız ki, meydanları ahlaksız sürüsüne bırakmayalım. en azından bunları yapalım.
 • 42
  rakip takım taraftarları öyle sıkıntılı aşamalara gelmişler ki, kadınların işini bu kadar zorlaştıran bu sistemin içinde bir yerlere gelebilmiş bir kadını, sıfır kanıtla görevinden etmek için ellerinden geleni yapıyorlar, şakasız söylüyorum bunun adı artık fanatiklik falan değil sapkınlık. hande hanıma sahip çıkmayan camiadan herkese yazıklar olsun, utraslana falan artık ağzımı bile açmıyorum. hatta ve hatta sadece hande hanıma sahip çıkmak da yetmez, kendisine saldıran herkesi de hedefe koymak, rezil kepaze etmek lazım.
 • 43
  kolej meteorologu ahmet mercanlar, "uefa gs'yi 150 yıl men edecek len mq" hakan hanoğlu, ankaralı atiba, beşiktaş polska ve "malum takım" bülent uslu'dan oluşan şer ittifakının yeni hedefi. bunların derdi türk sporunun adil bir şekilde yönetilmesi değil, türk sporunu federasyonundan medyasına kadar tüm kademeleriyle ele geçirememektir. bunlara göre adalet, demokrasi, şeffaflık, liyakat gibi kavramlar bir amaç değil, amaca ulaşmak için kullanılıp atılacak bir araçtır.

  ey ahmet mercanlar, fanatik fenerbahçeli ercan saatçi'nin hürriyet spor müdürü olduğu dönemde muhabirlik yaparken, aziz yıldırım hakem odası basarken, şükrü saraçoğlu stadı'nda lig tv'nin kabloları kesilirken hiçbir sıkıntı yoktu öyle değil mi.
 • 44
  karşı taraftaki galatasaray korkusunun kontrol edilemez seviyelere çıktığının kanıtıdır. kendisi hakkında twitter'da yangın çıkaranların yaş ortalaması da 13'ün üstünde değildir zira zeka noktasında herhangi bir eksiği olmayan her yetişkin maç görüntülerinin medya sorumlusu değil, yönetmen tarafından verildiğini bilir. 9 haftadır-10 haftadır ittire ittire götürüldükleri lig'de en azından sesini çıkarmazlar. bein üyeliği iptal edeceklermiş, zaten herkes olmayan bein üyeliğini iptal ediyor bizim ülkede.*