• 9641
  kendisi vasifsiz kere vasıfsız , vizyonu düşük bir adamdır

  lakin bugünkü maçta levent şahin'in yerine saha kenarinda olsaydı takıma bu denli kötü etki eder miydi onu düşünüyorum. en azından saha kenarında hırslı heyecanlı bir adam görürdük diye düşünüyorum.

  kendisini badem gözlü yapma niyetinde asla değilim ama levent hocanın rahat halleri beni çileden çıkarıyor.

  (bkz: 22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçı)
 • 9642
  daha önce yazdım kendisi mevcut bir kadroyu idare etmek konusunda türkiye'nin en iyi 3 hocasından biridir. kendisinin sıkıntısı transferdedir. yoksa sneijder ve muslera gibi oyuncular en iyi dönemlerini kendisi yönetirken geçirdiler. aslında gelecek için düşünülmeyecek adam değildir, özellikle fatih terim'in sportif direktörlüğünde iyi işler çıkarabilir. tabii benimki sadece bir teori, olmama ihtimali de yüksek. yardımcı hocalık ise kendi kariyerini göz önüne alırsak biraz düşük bir pozisyon nihayetinde ligin kalbur üstü hocaları kabul edilen abdullah avcı+ersun yanal+okan buruk+sergen yalçın+erol bulut ile eşit sayıda kupa kazanmıştır.*
 • 9644
  hamza hoca elindeki kadroyu doğru kullanan, gereksiz ısrarlara girmeyen bir hocaydı. kadrodaki oyuncu seçimi konusunda yerli yabancı hastalığı yoktu çünkü podolski başlarda formsuzken ısrar etti, telles savunması zayıfken genelde tercih hakkını telles'ten yana kullandı. asıl problemi transfer dönemi süreci oldu. sene sonu eksik bölgelere hamleyi sportif direktör yapıp hamza hocaya bıraksa problem olmazdı. ben maxi pereira varken, sabri'yi oynatacağını düşünmüyorum. 2015-16 sezonundaki bitik takım bile kovulmadan önce şampiyonluk yarışının içindeydi.

  bursaspor'da da aynı problemi yaşadı. bursa'yı devraldığında iyi ama kötü sonuçlar alan bir takım vardı ve sezon sonu her geçen maç iyi oynayan bir bursaspor oluştu. ertesi sezon yine hamza hocaya takım kurduruldu ve bursa üç sezon kümede kalma savaşı verdi.