• 11
  ali koç ve çevresinin son derece rahatsız olduğu ikili.

  bu iki isme zaman zaman eleştiriler oluyor, transferde şurada burada bazen ayarı kaçırdıkları da oluyor ama günün sonunda galatasaray’a dair en doğru bilgileri verdiklerini ve dahası, ali koç’un yörüngesine asla girmediklerini düşünüyorum.

  ben kendilerine bir taraftar olarak teşekkür ederim. sonuçta gizli kapaklı şekilde ali koç ile anlaşabilirler, eleştirilerini de rafa kaldırabilirlerdi. bu anlamda iyi birer gazeteci olduklarını düşünüyorum.

  erol bilecik’in bugün bu ikiliyi hedef göstermesi de bence iyi bir gazeteci için övünç kaynağı olmalı. ha umarım başlarına bir şey gelmez tabii. o konuda gereken tedbiri almalılar.
 • 12
  erol bilecik'in ali naci küçük ve nevzat dindar ile birlikte hedef gösterdiği spor yazarları. fenerbahçe'nin medyadaki insanları kontrol etmek için yönettiği "iletişim whatsapp grubu"nda 80 kişi bulunduğunu açıkladılar. kendileri bu gruba para ile baskı ile girmedikleri için hedef gösterildiler. ligin şer odağı şike lekeli fenerbahçe kendilerinden rahatsız olduğuna göre doğru yoldalar.
App Store'dan indirin Google Play'den alın