• 189
  herkesin gazetecilik oynadığı, twitter'dan youtube'a oradan da bir kanala zıplama kovaladığı günümüzde pastadan pay alabilmek adına benzer şeyleri yapmaya çalışan kişi. seviyesine inip sidik yarıştırmaya çalıştığı kişiler en kötü ihtimalle hesabını kapatıp hayatına devam edecekken kendisi iyi kötü yaptığı kariyeri ve adının saygınlığını kaybedecek.
 • 190
  futbol adına izlediğim tek programı yapan ikiliden biridir.

  maalesef son zamanlarda gökhan dinç‘ten de negatif ayrışmaya başladı kendi programlarında. bunu şu anlamda söylüyorum; belki dünyadaki en dürüst ve düzgün beşiktaşlı olan gökhan dinç çatır çatır galatasaray’ın haklarını savunurken haluk yürekli arada konuları saptırmaya, “ama”lara umalara çok başladı. ayrıca ikisinin de şuan başka toplara girip spor gecesi digital ile oluşturdukları seviyeden aşağı düşmesine hiç gerek yok maddi olarak son noktada değillerse... ilerde medya gerçekten medya olduğunda düzgün programlarda yer alsınlar.
 • 192
  transfer döneminde sürekli bir şeyler söyledi ve hiçbiri tutmadı. bu dönem genellikle "sallamacı" olarak anılırdı.

  şimdi her gün bir şey söylüyor, neden? çünkü yayın var, izleyici vs. her gün yeni bir habere ihtiyaç var, galatasaray yönetimine sürekli hakaret eden adam nasılsa her gün yönetimden haber alabiliyor. garip değil mi?

  son zamanlarda bana twitter ve youtube'un yeni gallardo, gravesen, pire indiren fotomaç'ı gibi geliyor. izleyici gelmesi için sürekli bir şeyler söyleme hastalığına sahip gibi.