resim
Halil İbrahim Dervişoğlu
Takım:Galatasaray
Mevki:Santrfor
Yaş:22
Boy:1.83
Uyruk:Türkiye
 • 1658
  yanlış şekilde kullanılan potansiyelli hücum oyuncumuz.
  bitiriciliği felaket olabilir, belki psikolojik olarak da sıkıntı yaşıyor olabilir bu konuda bu da amenna ama takımdaki total değer olarak en üst değerde oyunculardan biridir(yerli olması sebebiyle)

  hatırlarsınız necati’nin de kalli zamanı hatta onun da öncesinde başlayan bir formsuzluğu vardı, sociedad’ta 30 maçta 1 gol atmış diye gülüyorduk. sonra antalya’ya gönderdik kendisini. antalya’da kafasını toparladı kendisini buldu, bizim rüya takım diyebileceğimiz takımlardan keita’lı jo’lu kadroyu göstere göstere eledi kadroda antalya ile. üstüne ligde de antalya ölçeğinde çok olumlu bir oyun ortaya koydu. yetmedi geldi süper final sezonunda bizi şampiyon yaptı.

  siz psikolojik olarak bir destekte bulundunuz mu? doğru formasyonda oynattınız mı? gol dağılım planımız neydi? bunları net konuşmadan halil’e çöp demek bana çok mantıklı gelmiyor. tek bildiğim kendisini kalli ile görsek ya da 2011 model fatih terim ile görsek çok başka şeyler konuşacağımız.
 • 1661
  potansiyelli diye yuturulan kurnaz gurbetcidir. yedlinin, aanholtun yıllarca oynadıgı ligde dusmemeye oynayan bir takımın ilk 25 ine giremedigi icin buradadır.
  mucadele etmez, son vurus yapamaz, cogu rakip stoperin sırtına binse adamların haberi olmaz oyle bir fizigi var. tek numarası topu alıp hızlı donmesi ama onun da arkası yok. ayrıca ya oyun gorusu cok kıt ya da aşırı bencil.
  bir zamanların berkant goktanı kendisi, o da yıllarca bayern alt yapısının ve medyanın muthis potansiyel laflarının ekmegini yedi. sonunda hiç oldu. bu arkadasın sonu da baş altı super lig takımı, sonra 3 buyukler , tutunamayıp yine bas altı super lig takımı olacaktır.