• 63
    taşlanması gereken önemli şeytanlardan biri de haldun domaçtır. aklınca fatih terim ile yönetim arasında büyük sorunlar varmış ve de kesin bilgiymiş. sen kimsin ki içerden kesin bilgi alacaksın. fanatik bir fenerli olarak arzularını kesin bilgi diye satıyorsun. sen ne istersen iste, mayıslar her zaman olduğu gibi bizim olacak ve sen yaptığın şeytanlığın ve fitneciliğin cezasıyla baş-başa kalacaksın.

    bu kadar açık ve net saldırıların olduğu dönemde yönetimin ve tüm galatasaray camiasının birlik olması gerektiği kaçınılmazdır. çünkü ali koç cehennemdeki tüm şeytanlarını üzerimize saldı. ama bilmiyor ki allah’ın gücü karşısında şeytanların esamesi bile okunmaz ve de allah bizimledir buna inanıyorum. çünkü allah dürüst olup gayret edenlerin yanındadır.

    fatih hocam, yönetim ile arasına çomak sokmak isteyenlerin pekala farkındadır. yönetim de hakeza her şeyin farkındadır. iki taraf da aramızda hiçbir sorun yok derken üçüncü kişilere ne düşer bilirsiniz. onun için sabır ve gayret edelim. yaptıkları her saldırı, ektikleri her fitne tohumu onların şampiyonluklarına mal olacaktır çünkü allah günahı çok olanların sevaplarını alır karşısındakine verir. fenerliler, beşiktaşlılar hatta trabzonsporlular bize saldırdıkça allah onlara gün göstermeyecektir bundan herkes emin olsun.