• 122
    25 ekim 2021 beşiktaş galatasaray maçı için mümkün olup olmadığını sorguluyorsak gayet de mümkün olan olaydır. 2-1 kaybettiğimiz maçta penaltı kaçırdık ve yediğimiz gol kaleci hatasından geldi. bu iki pozisyonun tersi şekilde sonuçlanmasının hakem ile ilgisi yoktu gayet de yapabileceğimiz şeylerdi.

    yanlış anlaşılmasın hakem konuşmayalım tüm suçu kendimizde arayalım demiyorum ama biz bazı temel şeyleri yapabiliyor olsak (en basitinden penaltıcı belirleyebilmek gibi) hakeme hiç fırsat vermeyeceğiz belki de. biz hakeme bu fırsatı veriyorsak zaten tüm kurumların ne kadar düşmanımız olduğu belli.
  • 123
    2021-2022 sezonunda sorun hakemi yenmek değil artık. genç bir takımız ve bir arada yeni oynayan bir çok oyuncumuz var. beraber oynadıkça oyun daha iyiye gidecek. ama hakemler buna müsade etmiyor. oyuncularımız sahada dayak yiyorlar. bize yapılan fauller ya es geçiliyor yada verilmesi gereken kartlar verilmiyor. top oyunda daha az kalıyor. bu durumda pratik nasıl gelişecek. kasım ayında lig başladıktan sonra 3. milli ara geliyor. geçen arada 11 tane oyuncumuz milli takımlara gitti. bu süreç uzayacak ve hakemlerde bu duruma katkı sağlıyor.