• 3774
  ilgili videoda ümit ö/emre b./fetö muhabbetleriyle ilgili görüşlerini bildiren akp istanbul eski milletvekili.

  konuşmanın bir yerinde dönemin gs yönetiminden girip fatih terim’den de çıkıyor. “...yönetimin rezillikleriyle, hocasının rezillikleriyle...”* diye konuştuğu bir yer var ki keşke hiç var olmasaydın diyesi geliyor insanın. galatasaray’a sözde övgü yaparken bir tek kendisini yüceltiyor.

  fatih terim’in, zamanında emre b.’i tarikatlara gitmesin diye ‘sert bir dille(?) uyarması’; fatih altaylı’nın hakan ü.’yü, takım arkadaşlarını örgütlemeye çalıştığı için gönderdiği iddiaları... fatih terim’in şükür’ü playofflarda oynatmasına rağmen euro 2008’e götürmemesi... emre b. ile beraber haklarında soruşturma açılması...*

  bugün, emre b. ne ise kendisi de odur orası ayrı. ancak futbolda kazandığı başarılar ve kendince yaşadığı “mağduriyet” kendisinde inanılmaz bir kibir meydana getirmiş. video boyunca söylediği bazı politik şeylerin doğru olması ancak kendisi “mağdur”* olduğu için ağzından çıkıyor. günde iki defa saatin doğruyu göstermesi gibi birkaç doğru çakışıyor diye “aaa adam haklı” diyecek halimiz de yok. eski ahbaplarınızla beraber milyonlarcamızın daha güzel olabilecek hayatlarıyla oynadınız. canlarımızı aldınız. yazık.

  “from hero to zero”nun 21. yüzyıl türkiye’sindeki en büyük örneği falan olabilir.

  https://youtu.be/vdh1ChPgctw
 • 3775
  her 17 mayıs yıldönümünde niye bana sansür uyguluyorsunuz diye galatasaray'a sitem eden ve bu durumu mevcut iktidara bağlayan devrik kral. babacım sen de bir zahmet şapkanı önüne koy düşün acaba ben nerede hata yaptım diye. youtube videolarında hala "ben milletimi ve galatasaraylıları utandıracak bir şey yapmadım" diyor bir de. fethullah gülen hocasını hala hain olarak görmüyor ve 15 temmuz darbesini onun yapmadığını savunuyor. ne yazık ki beyni o hoca kılıklı şarlatan tarafından inanılmaz yıkanmış durumda bu yüzden gerçekleri göremiyor.
 • 3776
  kendisi "futbolcu hakan şükür" figürü olarak galatasaray ve türk futbolunda çok önemli bir yere sahiptir.

  ancak futbol dışında kendisi en nihayetide fetullahçı çetenin elemanlarındandır ve bu kişilerin söylediği hiçbir sözün bir değeri yoktur, o yüzden değerlendirilmeye dahi layık değildir.

  ben şahsen bunun söylediği hiçbir lafı doğru-yanlış ekseninde değerlendirmiyorum. bir fetullahçının doğru konuşmak gibi bir meziyeti olamaz. bunlar fıtrattan yalancı, düzenbaz, hilekâr insanlar. yağmurlu havada bir damla suyu hak etmeyen hainler.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!