• 3707
  11 ocak 2020‘de galatasaray sosyal medya ekibinin paylaştığı “ali sami yen’de atılmış en güzel 25 gol” videosunda yer almayan eski ak parti milletvekili, emekli futbolcu.

  resmi sayfalar bu gibi geçmişe dönük paylaşımlar yaptığı zaman ülkenin gerçekleri bir kez daha yüzümüze vuruyor, bülent korkmaz’ın en iyi 11’ine ümit karan’ı yazması gibi...

  açıkçası kendisinin faal futbolculuk döneminde yaşım itibariyle farkındalığım yüksek değildiyse dahi fetöcü olduğunu biliyordum, herkes biliyordu.
  farkındalığıma vardığım tarihten itibaren, meşhur aralık 2013’ten önce kendisiyle ilgili ne düşünüyorsam bugün de aynısını düşünüyorum. kendisi o cemaate katıldığı ilk günden beri halkına ihanet eden biri oldu. aynı o terör örgütüne yıllarını vermiş herkes gibi. kendisinin vatan haini olmasının, iktidarın onu terörist ilan etmesiyle bir ilgisi yok nazarımda. yarın birgün iktidar tarafından iade-i itibar yapılmayacağının da garantisi yok çünkü.

  bunların dışında ise kendisi, türkiye milli takımı‘nın, türkiye süper ligi‘nin ve galatasaray spor kulübü‘nün tüm zamanlarda en çok gol atan futbolcusudur.

  kendisinin otomatik sansürlü olduğu, ali sami yen’de atılmış en güzel 25 gol videosu:

  https://youtu.be/Hmx1fSY6uDE
 • 3708
  milletvekilliği yaparken trt'deki stadyum programına, yani devleyin televizyonundaki bir programa seneliği bilmem kaç milyon tl den yorumcu olarak imza atmıştı. o dönem çok büyük tartışmalar çıkmıştı bu durum ile ilgili. bir siyasi partinin önde gelenleri de hakan şükür ü deli gibi savunmuştu. hakan şükür ü karalamaya çalışıyorlar diye ahahha. bu dünyada ne oldum demeyeceksin.
 • 3710
  bir sümüklü vaizin peşine takılıp, potansiyel solskjaer-manu, lampard-chelsea, zidane-real hikayelerinin belki de bir benzerini kendi elleriyle heba etmiştir. fetö'yü, o sümüklü teröristi galatasaray'dan ve vatanından önde tutmuştur ki bugün o yüzden sürgün hayatı yaşıyor, belki de buraya dönmeden göçüp gidecek bu dünyadan. amma velakin daha bitmedi;

  bugün hüseyin gülerce gibi birinin bile aklanıp(!) millete fetöcü! diye saydırdığı yerde akp'den milletvekili bile olmuş hakan'ın bir kandırıldım diyip iktidardan özür dilemesi her şeyin üstünü çizerdi, bunu da iyi biliyoruz. şimdi kendisi üzerinden bize sallayan, cemaat savcılarıyla halı sahada ezeli rekabet yaşayan bazıları da kuyruğunu kıstırıp nasıl da susacaktı hepimizin malumu. bakarsınız yarın bu iki eski ortak, yeni düşman * tekrar barışır, o zaman şekerparenin sonundaki şener şen gibi konuşur hakan da.

  (bkz: ben bir nazır kızı daha ayarlarsam o zaman sorarım size ha)