• 3691
  fotograflanan evi ve arabasi uzerinden luks hayat yasiyor tanimlamasi yapilan eski futbolcu. yanliz gorebildigim kadariyla o ev ve araba amerika sartlarinda luks sayilmaz. hatta son derece siradan bir evi ve arabasi var diyebiliriz. tabi ki maddi olarak cok kotu durumda degildir ama senelerce milyonlar kazanan birisinin bu sekilde yasiyor olmasi ekonomik olarak buyuk derecede geri gidistir. darbe oncesi maddi durumuyla abd'ye yerlesseydi yasayacagi evleri, kullanacagi arabalari hayal bile edemezdiniz.

  not: ben de abd'de yasiyorum, hatta gorebildigim kadariyla siradan muhendis gelirimle hakan sukur'un "luks" evinden daha guzel bir evim var.
 • 3693
  ümit karan’ın köstebek olduğunu açıklamıştır. seni de kara listeye yazdım ümit karan.

  soran arkadaşlar olmuş; kendisi son tromso anısı videosunda tromso maçı öncesi ümit karan’ın, gerets ve song’un sandalyeli pet şişeli kavgasını tüm detaylarına kadat kadir çetinçalı’ya sızdırdığını, ve basına düştükten sonra canaydın’ın ümit karan’ın takımdan gönderilmesini düşündüğünü ancak kendisinin engel olduğunu anlatmıştır. takım böyle bir kaos içerisinde tromso maçına çıkılmış ve kaybedilmiş.

  ayrıca ümit karan’a kırgın olduğunu, o hapse düştüğünde ziyaretine gittiğini ancak meydanı boş bulduğunda hakan aleyhinde konuşmasına içerlediğini falan da söyledi.