• 3583
  çok değişik bir futbolcuydu. kendisini stattan izlemiyor iseniz kanser olurdunuz. çok fazla pızisyona giren ancak bu pozisyonların çok azını gole çevirebilen bir futbolcuydu. yani türk futbolunda pek çok gol rekoru kendisinde, bir de son vuruşları daha iyi olsa kariyerinde nerelere gelirdi kestirmek gerçekten zor.

  stattan izlediğiniz bir maçta ise inanılmaz saygı duyardınız. inanılmaz bir enerjisi vardı, deparlı pres koşuları yapar ve neredeyse her topa basardı. ciddi anlamda yorulmazdı. girdiği pozisyonların pek çoğunda da başında bir yerde hazırlayıcı olarak yer alırdı.

  herşeyin toplamında ise o efsane kadronun, presli efsane oyunun olmazsa olmazı idi.

  keşke sonrasında da sadece futbolun içinde kalsa idi.
 • 3584
  gol atma oranı epey düşüktü. bunun sebebi bence gol vuruşlarının kötülüğü değildi. hatta bilakis muazzam gol vuruşları yapan bir adamdı hakan.

  lakin 90 dakika boyunca o kadar çok pres yapıyordu ki belli bir noktada yapabileceklerini de yapamıyordu artık. kaçırdığı çoğu gol o yorgunluktandı. gol vuruşuna mecali kalmıyordu o an. ama maç içinde de çabuk rejenere oluyordu, tuhaf adamdı. gol pozisyonu o rejenerasyon zamanına denk gelirse büyük ihtimalle golü yapardı.

  kendi kendini harcamak nedir, yıllar içinde uygulamalı olarak göstermiştir sağolsun.
 • 3585
  türkiyenin en şöhretli futbolcusuyken, para ve ün konusunda zirve yapmışken; siyaset ve cemaat işlerine girerek kendine yazık etmiştir

  akp.yi seçip zenginlik ve ünü devam edecekken, fetöyu seçip sürgün ve yokluga mahkum kalmıştır.

  kafesi için eşiyle un çuvalı taşirkenki görüntüsü içimi burkmuştur. nerden nereye... kraldın ne hallere düştün.
 • 3587
  "ne istediler de vermedik" cümlesinin bir yerinde adı geçen eski akp milletvekili.

  bugün televizyonda adını anmayı, attığı gollerden bahsetmeyi geçtim neredeyse yedek kulübesinde oturduğu maçların gösterilmesi bile götümüze girebilir değil doğrudan götümüze girer noktasında.

  o sebepten hakkındaki entrylerin ilgi alanımız dışında diyerek silinmesi aslında gayet doğal bir çekincedir. ancak genellikle "ak parti yandaşlığı" olarak algılanır bu durum. tıpkı 15 temmuz 2016 öğleden sonrasının nice azılı fetöcülerinin 16 temmuz 2016 öğleden sonrası pür-i pak vatan evlatları oluvermesi gibi akıl almayacak türden bir karmaşadır....