• 3547
  ilk milletvekili olduğu zamanları hatırlıyorum, davranışları, söylemleri falan. burhan kuzu'lardan, şamil tayyar'lardan, melih gökçek'lerden pek de bir farkı yoktu. bildiğin onlar gibiydi. gezicilere saydırıyordu falan hatırlıyor musunuz? galatasaray'ı tamamen unutmuştu. siyasetçi babanın siyasetin içinde doğan oğlu edasıyla takılıyordu. trt de maç yorumlarken bile galatasaray'da hiç oynamamış gibiydi.

  sonra ters düştüler, bir anda gezici oldu. ülkeye giremez hale geldi yeniden galatasaray'lı hakan oluverdi. kendisi için zor zamanında galatasaray'a sığınmış falan denmiş. zor zamanında falan değil. maklube kokan hocasının kollarında ve halinden gayet memnun. en ufak bir pişmanlığı yok.
 • 3548
  galatasaray'da futbolcuğu efsane olan futbolcu. sonrasında süreçte kendisine kızılmayacak gibi değil. akp'den milletvekilliği, o dönemde yine trt'de sunuculuk yapıp tonla para kazanması, yurtseven insanlara terorist damgası yapıştırması, hepsi çok acı şeyler. vatana bu zulmü yapanlar vatansız geziyorlar ortada, inşallah vatana ihanet eder ortakları da o vatansızlığı tadacaklar. hakan şükür o zamanlar tt arena açılışında tayyip erdoğan protestosu olduğu ve beyfendinin galatasaray düşmanlığı zirve yaptığı için galatasaray'ı tam sahiplenemediğini düşünüyorum. ve artık herşey için çok geç, bazı şeylerin telafisi olmuyor.
 • 3549
  başlığı altında siyasete karıştı diye kızılıp gezi parkı övücülüğü yapmanın tezatlığına şahit olduğumuz galatasaray efsanesi. trt'de yorumcu olduğu dönemde yönetimi eleştirmesi gayet doğaldı zaten yıllar sonra o dönem yapılan hataları herkes dillendirdi. ayrıca galatasaray efsanelerinden herşey mükemmelmiş gibi yorumlar yapmalarını beklemenin bize faydasından çok zararı olacağı kanaatindeyim. kendisiyle ilgili süreci hepimiz biliyoruz türkiye'de en olmaz denilen şeyler olur umarım hakkında hayırlısı olur.
 • 3550
  eger birileri kandirildim diyerek affedilmeyi hakkedecekse bu kesinlikle kendisi gibi manevi duyguları somurulup parası ve şöhreti kullanılanlar olmalı. birileri devletin butun imkanlarını bir cemaatin emrine verip ülkenin icine edecek ve "pardon" deyip isin icinden çıkacak, hakan şükür gibi maddi menfaat sağlamayı bırak üstüne para kaybettiği bir kumpasın icinde kalması sebebiyle sonsuza dek afaroz edilecek! hakan şükür kesinlikle yumuşak kalbinin ve yüzüne gülüp arkasından is çevirenlerin kurbanı olmustur. belki 5 belki 10 yıl sonra ülkesine donup gereken itibari tekrar göreceğini düşünüyorum.