• 1471
  italya'nın en iyi 10 numarası. sırf galatasaraylı diye galatasaray'ın gündemindeymiş gibi yorum yapılması güldüren oyuncu. istesek de alamayız zaten belhanda ile kıyaslanmasını falan anlayamadım. sanki istesek yarın formayı giyecekmiş gibi :)
  kapasitesi ve kalibresi en aşağı arsenal, tottenham, juventus gibi takımlardır. genel olarak galatasaray taraftarını şımarıklık sardı. sanki hakan elinde kalem imza için bizden haber bekliyormuş gibi tripler var. alamayız zaten arkadaşım, sneijder transferinden çok daha zor bir transfer. alakası bile yok sneijder transferiyle hatta. nedenini merak edenler o zamanki kulübün maddi durumuna bakabilir, euro kuru ne durumdaymış bakabilir. o zaman 4.5m maaş vermek şu an 2m maaş vermek ile eşdeğer neredeyse. ve o günkü galatasaray'ın cazipliği de şu anda yok. cl'ye katılacak mıyız o bile muamma.

  boşta olması da hiç bir anlam ifade etmiyor. 3-4m den aşağı imza parası vermeden türkiye'ye adım atmaz bu adam.
  son olarak; kendisi düz, kötü futbolcu falan değildir. hakan'ın topçuluğunu sorgulamak yerine, dünyanın en formda orta sahalarından birini nasıl mundar ettik onu sorgulamak daha doğru olur. tıpkı arkadaşları cengiz, çağlar gibi.
 • 1472
  16 haziran 2021 türkiye galler maçında bi kez daha gördüm ki bu kurguda oynamak istemiyor. ozan ve okay gibi iki tane kütük ayaklı adam kenan ve burak gibi duvar olamayan bağlantı oyununa giremeyen adamlarla aynı sahada olmak istemiyor. hiç bişey yapamasa bile top çıkaramazken gelip top alır bişeyler yapardı bu turnuvada çok net görüyorum ki yapmak istemiyor. bişeylere sinirlenmiş kızmış ya da kırılmış. adamın sahada duruşundan anlaşılıyor.
 • 1473
  ne oynadığı belli olmayan milli takımda kendini paraladığı halde etkisiz olan futbolcu. milli takımın başarılı olmasının tek yolu sahadaki 2-3 oyuncunun inisiyatif alıp şenol güneş'in söyledikleri dışında bir şeyler kurgulaması. kimse ne nerede duracağını biliyor ne de ne yapacağını. hakan da hem geriden oyun kurmaya hem de ilerde top kullanıp arkadaşlarını pozisyona sokmaya çalışıyor. ama bu kadar sistemsiz takımda ikisini de yapamıyor. siz sanıyor musunuz ki burada şu oynasın bu oynasın dediğimiz adamlar sahaya çıksa eleştirdiklerimizden iyi oynayacak? sahaya kim çıkarsa çıksın oynanacak oyun bunun bir tık iyisi. o yüzden dua edin de son maçta galatasaraylı herhangi bir oyuncu sahaya sürülüp günah keçisi ilan edilmesin.
 • 1474
  onanan yabancı sınırı ardından transferi için irfan'a zorladığımızdan çok daha fazlasını zorlamamız gereken, italya gibi taktiksel anlamda üst seviye bir ligde bile çılgın atabiliyorken, türkiyede ulaşabileceği istatistikleri düşünemiyorum. duran toplardaki bariz yeteneği de çabası.

  sene sonunda kendisi yüzünden yabancı sınırını bile kaldırırlar. ligimize o derece fazla bir oyuncu.
 • 1475
  16 haziran 2021 türkiye galler maçının ilk yarısında birçok sefer diyagonal paslarla takımı hücuma kaldırmaya çalışmasına rağmen ikinci yarıda filozofun hamleleri sonrası iyice geriye çekilip daha çok koşması gerekince perti çıkmış futbolcu. halbuki tek yapılması gereken ozan ve okay'ı çıkarmak yerine kenan'ı çıkarıp yerine irfan ya da orkun'u alarak hakan'a alan ve pas istasyonu açmaktı. ancak filozof tabii ki kendisinden bekleneni yapıp en kötüsünü yapmayı başabildi. ayrıca umut meraş'ın vasıfsızlıklarına 2 maçtır baya sinir olduğunu düşünüyorum kendisinin.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!