• 1367
    milan'ın 10 numarası. açıkçası bize gelme ihtimalini %0.01 olarak görüyorum. o da belki adamın çayına falan birşey katarlar da öyle imza atar diye *. hakan futbol çağının belki de en verimli döneminde. hakan gibi oyuncunun bu kontratında paraya ek olarak başarıyı da kazanabileceği bir ekipte oynamak isteyeceği düşüncesindeyim. şahsi görüşüm milan'da kalacağı yönünde. juventus'un sallantıda olduğu bir serie a'da milan'ın da şampiyonluk kazanma şansı var, her ne kadar bu tren kaçsa da.
  • 1369
    euro 2021de hata kaza yari finsl gibi bir derece elde edebilirsek kendisi kariyerine avrupanin top ten kulubunden birinde devam eder. eskiden kendisini begenmeyen biri olarak soyleyebilirim ki son 1 yildir muthis isler yapiyor ve kariyerinin zirvesinde. kariyer kontratina imza atacagi senede galatasarayi dusunmemesi kadar dogal hicbir sey yok. su haliyle manuda da bayernde de belki premier ligin tepesindeki liverpoolda bile oynayabilecek seviyede. galatasaray ise uefada grup asamasini gecebilir mi tartisilir. mevcit konjukturde hakanin yerunde ali sami yen olsa o da bu kontratini avrupada tamamlayip 32 yasida bize gelmeye karar verirdi. o yuzden bize gelmeyecegine kizmadan bize gelecegi gunu beklememiz daha mantikli olacaktir.

    ben manu gibi bir premier lig ekibinde suanki maasinin cok daha uzerinde 5 yillik bir sozlesme imzayacagini, bunun da son senesine girerken 32 yasinda oradan floryaya dogru yola cikacagini ongoruyorum. favorim manu, plasem milan.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!