• 1065
  almanya ve italya gibi liglerde direkt gole katkısı ve özellikle deneme yanılma tahtası haline gelmiş milan'da bu kadar skora etki edebilen futbolcu bizim ligimizin içinden geçer. bu kadar büyük konuşuyorum çünkü yakın sürede yolu türkiye'ye zor düşecek bir oyuncu. velev ki olmayacaklar olmaya başladı 2020 hızlı bir şekilde şaşırtıcılığını kaybetmeden devam ettirip hakan bizim formamızı giyerse en kötü performansında bile kaleye sert ve isabetli şutlar atar. şu an ki 10 numaramızda bulunmayan özelliklerden 2 tanesini halletmiş oluruz.
 • 1066
  bize gelmemesini isteyenleri anlamıyorum. bu adamı acaba bundesliga'da izlemediler mi? iyi bir galatasaraylı ve iyi bir futbolcudur. galatasaray'da ekstra performans sergileyeceğinden de eminim. belhanda yerine takımımızda olsaydı birçok maçta kilidi açar ve puan toplamamıza yardımcı olurdu. aslında ihtiyacımız olan ve cuk oturacak bir oyun tarzı olduğunu düşünüyorum. sözleşmesi bitince bedelsiz gelse harika olur. inşallah 30'undan önce takımımızda izleyebiliriz.
 • 1068
  şahsen beğendiğim bir futbolcudur.
  galatasaray'a gelmesini isterim.
  uzak mesafeden çektiği şutları etkili olan ve etkili duran top kullanan oyuncuları her zaman çok sevmişimdir.
  bir galatasaraylı olarak, takımımda en çok görmek istediğim oyuncu tipi etkili duran top kullanan oyuncudur.
  frikikten gol atma yeteneği üst düzeyde olan, kornerleri ve serbest vuruşları tehlikeli noktaya, gol pozisyonu oluşturacak şekilde kesebilen oyunculara bayılırım.
  galatasaray her duran top kullandığında çok heyecanlanan bir taraftarım.
 • 1070
  milan forumlarini, sofifa, futhead i falan da okursaniz sayet; adamin tam bir belhanda oldugunu goreceksiniz. 10 yorumdan 7si “overrated”, “çöp” tarzi, geriye kalanlarsa “ya aslinda bu adam cam degil”, “bence lw oynatilmali”, “acaba playmayker mi oynasa” seklinde. yani bildigin belhanda’nin alamanci versiyonu.

  ha bu arada bu frikik ustasi arkadasimiz son 5 sezonda 3 frikik golu atmis. selcuk inan ise son 5 sezonda 4 frikik golu atmis. ki adam son 3 senedir oynamiyor bile.
 • 1071
  10 numaralı formasını sırtına geçirmiş milan adına iyi işlere imza atan futbolcu. futboldan hiç ama hiç hatta hiç anlamayan ben kendisini çok beğeniyorum. ne pahasına olursa olsun formamızı giysin demiyorum tabi. gelirse mutlu olurum gelmezse üzülmem.

  yurt dışında bizi temsil etmeye devam etsin aslan parçası.

  not: koskoca milan yetkili abileri bile futboldan hiç ama hiç anlamamaktadır.