• 1014
  burada gömüldüğüne bakmayın. son milli maçların parlayan oyuncularındandır. gayet etkili ve zeki bir futbolcu. takımı ac milan kötü günler geçirmesine rağmen yerini sağlamlaştırmayı başardı. parlayan oyunculardan biri durumunda.

  bir gün bizde forma giymesini isterim. galatasaraylı olduğunu zaten saklamıyor.
 • 1016
  milan’ın en kilit oyuncusu. italyanlar adama hayran. milli takımda bir iki maç kötü oynadı diye burada haksız yere linç edildi defalarca. ayrıca işini yapmaya çalışan, çok efendi bir insan zaten röportajlarından bunu anlayabiliyoruz. hiç öyle popülerlik çabaları yok. umarım bir gün parçalıyı giyer.
 • 1017
  kapağı galatasaray’a atmak için son çırpınışlarını yapıyor algısı oluştu bende. takımı milan da iyi bir paraya okutmak için uğraşıyor gibi.

  bize gelirse fabrika ayarlarına döneceğini ve belki bir -bir buçuk sezon oynadıktan sonra serip yatacağını düşünüyorum. çünkü fabrika ayarları oldukça ağır aksak bir futbolcu hakan çalhanoğlu.

  hakan çalhanoğlu
  bizden uzak olmalı
 • 1019
  hiç bir özelliği olmayan orta saha (?) oyuncusu.

  dribling özelliği yoktur.
  hız özelliği yoktur.
  çalım özelliği yoktur.
  pas özelliği yoktur.
  savunma özelliği yoktur.
  mücadele özelliği yoktur.
  liderlik özelliği yoktur.

  sözüm ona duran top ustasıdır. arkadaşlar madem hiç bir işe yaramayan ama sadece iyi duran top atan bir oyuncu istiyorsunuz takımınızda, o zaman selçuk inan oynadığında isyan etmeyeceksiniz. zira euro 2016ya selçuk'un frikik golüyle gitmiştik. eğer diyorsanız ki çalhanoğlu gelsin ve her zaman yaptığı gibi bütün maç sahada gezsin, ne sorumluluk alsın ne de olumlu bir iş yapsın o zaman bedavaya selçuk verelim size.

  edit: en ofsaytlanan entrylerime adını yazdırmış bu entry. kimlerle futbol konuşuyoruz görsün herkes. baska bir versiyonu için (bkz: younes belhanda)
 • 1020
  ya insanlar bu başlıkta trolleme yapıyor ya da ben futboldan zerre anlamıyorum.

  hakan çalhanoğlu'nun milan performansı, milana verdiği katkı, milan'ın ligdeki durumu hakkında hiçbir fikrim yok. izlemiyorum, takip etmiyorum. tek gördüğüm milli maçlardaki performansı. bir iki milli maç dışında ben hakan'ın oyunun kaderini değiştiren, skoru etkileyen bir performansını görmedim. neredeyse her milli maçta forma giyiyor, kaç kez etkili duran top kullandı? selçuk inan da bir zamanlar duran topları kullanırdı. onunla kıyaslandığımda bile selçuk'un performansının kat kat arkasında kalıyor.

  ha savunma dayanağımız galatasaraylı olması ise; yekta, sabri, selçuk da iyi galatasaraylı. saha içindeki durumlarını biliyoruz. bize gelmesini istemem. bize sahada taraftar değil futbolu bilen, takıma katkı verecek, aldığı paranın karşılığını verecek adamlar lazım. taraftar değin zaten tribünde 50 bin, ekranları başında milyonlarca var. bize melo, sneijder, elmander, muslera gibi adamlar lazım.

  umarım milan'daki başarılı performansı devam eder, adı bizimle anılacak kadar kötü oynamaz.