• 4521
  bir kaç gün önce rüyamda gördüm kendisini, stoper yokluğunda kendisine tekrardan lisans çıkarıyor ve sezonun* geri kalanında oynatıyorduk.*
  gerçekten karakterli bir adamdı, işine saygısı çok yüksekti, kendisine verilen her görevi elinden gelen en iyi şekilde yapmaya çalışırdı. 4. yıldızı aldığımız 2015 şampiyonluğunda çok emeği vardır. bizim tarafımızdan her zaman iyi hatırlanacak. acaba antrenörlük gibi bir düşüncesi var mıdır, şahsen ben kendisini hocanın yanında yedek kulübesinde görmek isterim. almanya'da yetişmiş, galatasaray'a ve milli takıma uzun yıllar hizmet vermiş, kaptanlığımızı yapmış bir isim, eğer öyle bir hedefi varsa ilerleyen yıllarda kendisini iyi bir teknik direktör olarak görebiliriz, yakışır da. eğer buraları okuyorsa bizim tarafımızdan her zaman iyi hatırlanacağını bilsin. değerli oğlu çağrı hakan balta'yı da takip ediyoruz, inşallah babası gibi uzun yıllar parçalı formayla başarılı olur.

  edit: anlam bozukluğu düzeltildi.
 • 4522
  eski futbolcularımızı romantik şekilde teknik direktör olarak takımda görmek istiyoruz genelde, benim de bu konuda istediğim tek isim hakan balta.
  belki çok mükemmel bir futbolcu değildi, pozisyon hataları yapıyordu eksiklikleri vardı ama oyun zekasını hep takdir etmişimdir ve anlamsız olsa da iyi bir eğitim ve ön tecrübe sonrasında teknik direktörümüz olmasını istemişimdir.
  belki kendisi bile düşünmüyordur bilemiyorum ama bence iyi bir teknik direktör olabilir.