resim
Güvenç Kurtar
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:72
Uyruk:Türkiye
 • 155
  gomis ve diagne transferleri ve icardi'nin transfer gündemi ile alakalı yaptığı açıklamada haklı olan kişi.
  gomis'i transfer döneminin bitimine 1 hafta kala satıp haliyle kimseyi alamayıp 6 ay forvetsiz oynayıp sonra diagne denen anadolu topçusuna 13 milyon euro verdiğimiz o süreçte teknik direktörüyle ve yönetimiyle sorumlu olan herkese çok kızmıştık.
 • 156
  gomis ile diagne'nin toplam maliyeti ve ilgili transferlerin süreçleriyle ilgili boş konuşmuş yorumcu.

  1. gomis'e ilk döneminde ödenen bedel bonservisle 6 milyon eurodur, aynı bedeli bonservisiyle kazandırmıştır. bizde kalma ihtimali yoktu çünkü biz 3.3 verirken arabistan'dan 8 milyon euro net maaş aldı yani mevzu 500 bin euro değildi.
  2. diagne'nin bonservisi 13 milyon euro, maaş ve kiralama bedelleri ise kafa kafaya geliyor hemen hemen.

  esas noktaya gelirsek, diagne rezalet bir transferdi ancak o dönem ozan kabak'tan piyango vurmuş ve sıcak paranın sezon sonuna aktarılması için diagne kumarı oynanmıştır. o kumarın sebebi de abdürrahim albayrak'tır, hem oyuncu hem de menajerlik skandalı gerekçesiyle brugge'e gönderilmiş orada da yapacağını yapmıştır. daha da önemlisi o dönem şampiyonlar ligi gelirine sahip olmamız yanında kur da papaz olayını saymazsak 6 bandındaydı.

  şimdi kur 20 ve avrupa dahi yok. icardi alınabilirse zaten alınacak ancak 15 milyon euro civarı bedeller ödememizi mümkün görmüyorum, onu da geçtim güvenç kurtar galatasarayla ilgili dünya'da söz söyleyebilecek son insanlar arasındadır.

  galatasaray'ın mevcut teknik kadrosu ve yönetimi, beklentiler karşılandığı sürece elinden geleni yapacaktır, fenerbahçeliler önce samatta, bruma vs. facialarını konuşsun, bizi değil.

  deli gibi kıskanıyorlar icardi'yi ve biz almayalım diye dua ediyorlar, zira hiç biri samimi değil.
App Store'dan indirin Google Play'den alın