• 5
  alırsak kafayı yerim galiba. 24 yaşında, brezilyalı, sol ayaklı.

  ve boşta. boşta lan. bonservis parası vermiyosun. kulübüyle görüşmene de gerek yok. beleş.

  semih kaya'ya bile bonservis ödeniyor lan bu dünyada. endoğan adili'nin bile kulübüyle görüşmen gerekiyor önce. ama bu adam boşta. elini kolunu sallaya sallaya teklifte bulunabilirsin.

  ne olur olsun bu iş. sol ayaklı ve yaratıcı oyuncuya olan ihtiyacımız büyük. mali olarak da sorun olmayacağı ortada. lütfen biz de yapalım bu fırsat transferlerini artık. çok işimize yarar bu tipte bir oyuncu.

  oyuncu şu an serbest durumda. free. söylemiş miydim?
 • 6
  sol beke ve yedek forvete yabancı lazımken ve halihazırda takımda 14 yabancı varken neremize koyacağımızı merak ettiğim brezilyalı orta saha.

  kendisini bilirim. fena topçu değil. ama defansif hiçbir meziyeti yok neredeyse. ancak brezilya'da kanat oynayabilir. avrupa'da olsa olsa ispanya, hollanda ya da almanya gibi liglerde forvet arkası ya da 10 numara oynar.

  çok abartılacak bir oyuncu değil. brezilya'da çok fazla muadili var. youtube videolarına aldanmamak lazım. tüm maçlarını izlediğinizde oyunun içinde çok kaybolduğu ve devamlılık sorunu yaşadığını görebilirsiniz.

  dediğim gibi rotasyona alabilecek kontenjanımız olsa düşünülebilirdi. ama yok. ilk 21'de en fazla 12 yabancı sahaya çıkabiliyor. böyle oyuncular da tribünde oturtulmaz.
 • 7
  donk carrosso ve lato'yu göndersek ve yerlerine sol bek artı bu arkadaşı alsak hiç fena olmaz diye düşünüyorum. bedavayken almamamız için hiçbir sebep yok. bu tarz fırsat transferlerini değerlendirmeliyiz. aki takdirde 7-8 milyon euro verip bu kalite oyuncu alıyoruz. ayrıca maça girip oyunu değiştirecek oyuncumuz yok. bu arkadaş gelirse belhanda scarpa garry üçlüsünden biri kulübede olur ve maç zora girdiğinde hamle yapabiliriz.