• 529
  su an kendisine nefes almadan küfretmekteyim. kadikoyde yasanan rezillikler asla baska statlarda bu kadar olmamistir. irkciliktan, kufurlu pankartlara, teknik direktörlerin kafesini yarmaktan, anons ile taraftarı kiskirtmaya kadar şükrü saracoglu futbol teröründe açık ara ondeyken, gelmis digerlerinde de oluyor ama orada mac tatil edilmiyor falan gibi saçmalıyor. çok rezil bir insan müsveddesi gercekten.
 • 530
  aklıma kolpaçino filmindeki bir sahne geldi. ‘boşuna yaşıyorsun, ....nü kaşıyorsun.

  a spor da şuanda fenerbahçe gözlüğüyle ağlayan ve öten gürültü kirliliği yaratan boş şahıstır. gürcan’a göre olayların suçlusu tolga, şenol güneş, hakem, federasyon ve bilinmeyen terör örgütleri oldu.
 • 531
  bakırköylük sıyrığın tekidir gürcan bilgiç. fenerbahçe stadında olan olayların haddi hesabı yok. gerets'in, fatih terim'in, hasan şaş'ın, sayısız yardımcı hakemin şimdi de şenol güneş'in kafası yarıldı.

  bütün bunları görmezlikten gelip bu maçlar galatasaray'ın beşiktaş'ın stadında yapılamıyor demesi tam bir provakasyon. bunun gibi adamları allah'a havale etmekten başka çare yok. maalesef...
 • 532
  dunyayi sari ve lacivert gordugunu dusundugum vatandas. beyninin serebral korteksinde bir sikinti olmasi muhtemel. adam diyor ki bu olaylar galatasaray'in stadinda olsa hakem bu sekilde yaklasmaz.

  ulan sahis, galatasaray'in su olayla ne alakasi var. galatasaray anana mi laf atti, bu nasil bir karin agrisidir.. var sayalim ki alakamiz olsun. ula senin taraftarin terorist gibi sahada gordugu tum canlilara sisedir, tastir sopadir firlatiyor. olayin hakemle ne alakasi var ulan?! is futboldan cikmis, tribun olayina donmus, adam hakem diyor, galatasaray diyor.
 • 534
  19 nisan 2018 fenerbahçe beşiktaş maçında yaşanan olayların terörle mücadele ekipleri tarafından sorgulanması gerektiğini savunan paranoyak kişilik. ulan kim kimle sorun yaşasa fetöcü diye iftira atar oldu. bütün kötüler fetöcü. fetö şeytanın vücut bulmuş hali bunlara göre. fetö başı bile k.çıyla gülüyodur bunlara.