• 503
  kulübümüzle ilişkisi kesilmiş ve öyle efsanevi bir yer edinmediyse belli bir zaman sonra adına çıkarılan ürünlerin satışı olmayacak futbolcular için yapılmış ürünleri ne yaptıklarını merak ettiğim kurumumuz.

  mesela mariano. önümüzdeki 10 yıl başka bir futbolcunun ürününü alırken yanlışlıkla mariano ürünü alanlar dışında taş çatlasın 10 tane ürünü satılacaktır. stoktaki ürünler ne olacak peki?

  işte bu noktada bu ürünleri kimsesiz çocuklara, zor şartlarda yaşayan köy çocuklarına ulaştırsalar güzel olmaz mı? bu ürünler stoklarda yer tutup hem alan işgali hem depo masrafı yaratacağına, galatasaray markasının en uzaklara ulaşmasında da büyük etkisi olacaktır.

  hatta afrika'daki çocuklara dağıtmak bile var kafamda. düşünsene, çocuğun köyüne gidilmiş, malzemeler dağıtılmış. çocuk daha 6 yaşında. ilk futbol ürünü galatasaray'a ait. 8 yaşında altyapıda oynamaya başlıyor, 17 yaşında fransa'ya gidiyor, 19 yaşında avrupa'dan teklifler gelirken aynı zamanda galatasaray da talip olmuş ve çocuk diyor ki "beni futbola başlatan isteği galatasaray uyandırdı. ben oraya gidicem"

  ulan hayali bile güzel be.

  edit: örnek ürün: https://www.gsstore.org/...iano-t-shirt-572269/
  edit 2: imla