• 407
  bişeyler almak için girip girip çıktığım ve hala hiçbirşey alamadığım online mağazamız. yahu ben işe giderken de galatasaray ürünü kullanabilmeliyim. sadece stadyuma ya da maç gününe özel ürünleri boy boy çıkarmanın ne anlamı var ? 50 tane t-shirt var ellisi de aynı. bileklik çeşiti yok, t-shirt çeşiti yok, gömlek çeşiti yok, ceket çeşiti yok. millet dilenir para toplar bizimkiler ne para alıyor ne de bi ürün satma çabası var. burdan yetkililere sesleniyorum benim 2 gömlek 2 t-shirt bi kaç tane de bilekliğe ihtiyacım var. parayı ele verdirmeyin ey yetkililer.
 • 408
  juventus store’u gördükten sonra insanın bakasının gelmediği site. siyah tişört üstüne baskı (yerli ürettimmiş bir de) hop sana 70 lira. taraftar olarak takıma destek için bir aracı görülmesinden bıktım ben galatasaray store’un. ileri gidemiyorsak ve kaliteli ürünler göremiyorsak bu konuda bizim de suçumuz var. mecbur bırakıldık bunca zaman. kaliteli olsa da olmasa da takıma destek dedik ve aldık. burada suç sadece taraftarın değil; “taraftar, nasıl olsa destek olmak için alacak” düşüncesinde olanlarında suçu var aynı şekilde. galatasaray store kendine çeki düzen vermedikçe boykot edeceğim. belki bir öğrenci olarak forma alırım o kadar... store üzerinden harcayacağım parayla gayet güzel günlük kıyafetler alıp giymeyi tercih ederim, ediyorum...

  (bkz: juventus store/#2581795)
 • 411
  işini iyi yapacak, çok değil, 5-6 kişiyle bambaşka bir hal alabilecek store’umuz.

  bir tasarım yarışması yapsan, şu anki ürünlerden bin kat iyi işler çıkar, ki yarışma bile olmadan çıkıyor zaten sağda solda görüyoruz. en kötü git işini yapan tasarımcı bul, hiç zor değil.

  doğru düzgün kurulacak bir altyapı ve tasarım ile siteyi daha aktif ve kullanışlı hale getirmek de zor bir iş değil.

  üretim aşamasında da elbet kaliteli baskı ve üretim yapabilecek yerler ile anlaşma gücü vardır koskoca galatasaray’ın.

  en fazla 1 ayda şu organizasyonu yorulmadan halledersiniz ama yıllardır nedense rezalet halde. ben 2007’de ali sami yen’deki store’da da doğru düzgün ürün bulamıyordum, 2019’da ali sami yen arena’da da ürün bulamıyorum. allah aşkına zor bir şey mi ya şunu başarmak? masrafı ne kadar olabilir şunun? senin tasarımcıya vereceğin 3-5 kuruştan, siteye vereceğin domain ücretinden yüzlerce kat daha karlı bir iş varken önünde niye değerlendirmezsin?

  taraftar, takım şampiyon olmuş, store’lara hücum edecek ama doğru düzgün alıp sokakta giyebileceği ürün yok. olan ürünlerin de kalitesi yerlerde. anca forma satmaya çalışıyoruz arkadaş ben zerre anlam veremiyorum yıllardır bu duruma.
 • 412
  1 haftadır galatasaray forması bulunmayan site.

  ben türkiye dışında yaşıyorum ve her zaman alma fırsatım olmuyor ancak yaşadığım yere türkiye'den birileri gelecekse siteden onların evine göndertiyorum adamlar da getiriyor. hiç şampiyon olmayı mı beklediniz gibi boş duyarlar kasılmasın. neyi beklediysem bekledim (ki sonuçlardan bağımsız koleksiyon yapan biri olduğum için her sezon bütün formalardan alıyorum), belki imkanım yoktu, belki zamanım yoktu allah allah. ben müşteriyim ve talep hakkım var, sen bu talebi karşılamıyorsan kazanç bekleyemezsin. yönettiğin şirket de galatasaray'ı bağlıyorsa taraftar olarak tepkimi koyarım. ürün kalitesizliğini veya diğer sorunları geçtim bak, sitede forma yok daha ötesi yok bunun. zaten rezil rüsva bir mağaza yöneticiliği yapılıyor yıllardır, bir de neyi ne zaman alacağımıza kendimiz karar veremeyeceğiz oldu!