• 1
  iskender baydar'ın iddiasına göre esra hoşcan adındaki şu kişiymiş;

  https://twitter.com/...963409106251777?s=20

  doğru ise büyük skandal.

  edit: kulüp resmi sitesinde de adı var;

  https://www.galatasaray.org/...s-yonetim-kadrosu/37

  edit 2: liseci zihniyetli kişilere ben de karşıyım. ama verilen futbolcu örneğini doğru bulmuyorum. zira bu hanım doğrudan kulüp ekonomimize etki edecek bi pozisyonda bulunuyor. koskoca galatasaray camiasında bunun kadar yetenekli ve hakikaten yürekten galatasaraylı kimse yok mu yani? hadi boşver herşeyi sineye çekelim, gsstore başarılı da değil ki, daha bu sezon başı formaları talebin en yüksek olduğu zaman bulamamaktan yakınmadık mı? tasarımların uzun süredir kötü olduğunu söylemiyo muyuz çoğumuz? bunu iskender baydar'ın söylemesi, zamanlaması falan manidar hep tamam buna kabül. ama sırf liseci gereksiz bi tip ortaya attı diye de kötüye iyi diyecek değiliz.
 • 2
  https://twitter.com/...963409106251777?s=20

  profesyonel bir yöneticidir. kendisi bjkli ya da galatasaraylı değildir. daha doğrusu hangi takımın taraftarı olduğuna dair elimizde bir bilgi yoktur. belki de futboldan haz etmiyor dahi olabilir.

  söz konusu fotoğraf ise kuyruk acısı bitmek bilmeyen iskender baydar tarafından kasıtlı olarak fotoğrafın çekildiği haberden bağımsız olarak gösterilmiştir. söz konusu haber aşağıdadır:

  https://www.tourexpi.com/...-cikacak-120368.html

  esra hoşcan bu fotoğrafı kartal yuvası mağazaları genel müdürüyken çektirmiştir. bu durumda kendisini hedef göstermek, şener özbayraklı'ya gidip "sen nasıl olur da fener formasıyla poz verirsin" demekle aynıdır. saçmalamakta sınırları zorluyor artık muhalefet.
 • 3
  nasil ki profesyonel futbolcularimizin bir kismi cocukken baska takimlidir, profesyonel yonetici de baska takim taraftari olabilir. uyelerin bile liseli veya liseli esi olmasi halinde baska takimlari destekleyebildigi ortadayken store mudurunun hangi takimi tuttugu tartisilmasi gereken bir konu degildir. isini iyi yapiyor mu, onemli olan budur.

  store genel muduru profesyonel bir yonetici olarak kariyerine devam edebilmek icin elbette basarili olmak isteyecektir. bunu elestirenler isleriyle taraftarligi birbirine karistiriyor mu? sizden fenerbahce bir hizmet istese, muhendisseniz bir proje, danismansaniz bir is, denetmenseniz denetim, tuccarsaniz mal ve hizmet ticareti, isinizi kotu mu yaparsiniz? kendine saygisi olan herkes hangi takimi tuttugundan bagimsiz isini en iyi yapmak ister.

  uyelik durumunun aksine ortada bir gonulluluk degil istihdam iliskisi var. sabik baskanin besiktasli esini ihrac edemeyen bir camia herhangi bir calisaninin hangi takimi tuttugunu kontrol etme hakkina dahi sahip degildir.
 • 4
  iskender baydar, çalıştığı önceki kurumunu baz alarak kendisine* bok attıysa, demek ki aslında başarılı birisi.

  gs lisesi mezunu olan, şu forma tanıtımını galatasaray’a layık gören ali öğüdücü görev başında olsaydı, iskender bey pek bir mutlu olurdu belki de.

  https://hlkiurt3.rocketcdn.com/...a168ae1f1a28080.jpeg

  https://www.galatasaray.org/...nitimi-yapildi/35721
 • 5
  nasıl oluyorsa tam da seçim tartışmaları başladığında ortaya çıkmış bu şahsın beşiktaşlı olduğu. herhalde yeni beşiktaşlı oldu hanımefendi veya birileri medya üzerinden taraftarın cengizle olan ilişkisini yıpratıp cengiz'in elini zayıflatmak istiyor.

  size bir şey söyleyeyim mi, cengiz'in medya gücü çok zayıf, daha böyle çok haber yansır seçime kadar.