• 334
  galatasaray’a karsı anlamsız bir düsmanlık tribine giren takım. yalnız hatırlatmak lazım bugunun yarını da var. olur ya önümüzdeki sezon isleri ters gider, kümede kalmaya oynarlar, tesadüf bu ya son mac arena’ya gelecektirler. bu camia gözlerinin yasına bakmayacak haberleri olsun. galatasaray taraftarı kindardır, unutmaz. allah yarattı demeyiz.
 • 335
  süper lig 2017-2018 sezonu galatasaray'la evlerinde oynayacakları son maçı öncesi başkanları ve teknik direktörleri tarafından açıklama üstüne açıklama yapılan takım.

  neden ayni durumu bir konyaspor veya bir kasımpaşa'da görmüyoruz merak ediyorum.

  göztepe lig şampiyonluğunu belirleme konusunda önemli bir maça çıkacak da bu iki diğer takım çıkmayacak mı?

  neden sadece göztepe'den böyle çıkışlar oluyor merak ediyorum.
 • 337
  sene başı tamer tuna ve dembaba transferleriyle bjk’nin pilot takımı olmuşlardır. ondan dolayı ilk önce bjk için çalışırlar. bizi yenmeleri bjk’ye yaramayacağı için ikinci çalışacakları şey ‘güç’ için olur. buradaki referansımız 33.haftaki yeni malatyaspor ile yaptığımız maçtır. iddaasız yeni malatyaspor’un sanki sezonun final maçına çıkmış gibi oynadığını gördük. şuanda rakibimiz yeni malatyaspor’dan kadro kalitesi olarak daha iyi, deplasmandayız ve rakip medya tarafından ekstra olarak maça hazırlanıyor, bunlar sayabileceğim eksiler. bizim de güvendiğimiz fatih hoca ve galatasaray genetiği. işimiz kolay değil, göztepe yönetimi gs’ye ekstra olarak bilet satmayacağım diyerek, bir sezondaki bilet gelirlerini bir maçta kazanabilmeyi elinin tersiyle itti. kimse böyle bir durumda parayı elinin tersiyle asla itemez bu hayatın olağan akışına aykırı, demekki daha fazlası vadedilmiş.
  demek ki göztepe bjk gibi doğruluk , dürüstlük , alın teri gibi soyut kavramları siper edip hertürlü pisliğin içinde yer alacaktır.
  aslında fatih hoca akhisar maçından sonra allah’ın adaleti şaşmaz diyerek üstü kapalı olarak tüm futbol camiasına herşeyin farkındayım mesajını verdi.
  siyasi konjonktür’ün de bizim yanımızda olmaması bu maçı kurtuluş maçı haline getirdi. bu maçla gelecek şampiyonluk gelecekte bizi başka şampiyonluklara , ulaşılamaz başarılara götürecek. (bkz: bu bir kurtuluş maçı’dır)
 • 338
  normal şartlarda mehmet sepil'i tanıyan birisi olarak bu davranışları tamamen reaktif bir tepki olarak yorumlardım. ancak bjk maçları, tamer tuna ve demba ba olaylarında takındığı tavırdan sonra kafamda tonlarca soru işareti var.

  benim bildiğim mehmet sepil, bu sezon kendi evlerinde oynadıkları bjk maçından sonra demba ba'yı kadro dışı bırakır, ligde iddiası kalmadığı gün de tamer tuna'nın sözleşmesini yırtar atardı.