• 302
  --- alıntı ---

  '' mhk başkanı ile bugün bir toplantı gerçekleştirdik. hem nezaket ziyareti, hem de gündemi genel bir değerlendirme. son 6 hafta için başarılar diledik. hafta sonunda 2 önemli derbi oldu. beşiktaş da bizi mağlup ederek yarışa tekrar katıldı. başakşehir şu anda şampiyonluğun en büyük adayıdır. abdurrahim albayrak için suç duyurusunda bulunduk ve tff'ye başvuruda bulunduk. rakip yöneticinin, "görüntüler elimizde, şampiyon belli" ifadesini kullandı. biz bunun altında kalmayız. bu ağır bir ithamdır. bu belgelere nasıl ulaşmışlardır? paylaşsınlar. kimsenin ulaşamdığı belge ve ses kayıtlarına galatasaraylı yönetici nasıl ulaşıyor? biz adil bir yönetim istiyoruz. bu eski ifadeler ve sözler belgesiz, bilgisi olmaz. kimse belgesiz olarak bu ifadeleri kullanamaz. galatasaray yöneticisinin elinde ses kayıtları varsa çıkıp paylaşsın. yoksa da çıkıp kamuoyu ve başakşehir'den özür dilesin! artık tribünlere oynama dönemi bitti. 4 yıldır şampiyon belliyse niye geçen sene galatasaray şampiyon oldu? ben bunun altında kalmam. tff'ye bu belgeleri galatasaray ile paylaşıp paylaşmadıklarını sorduk. böyle bir şeyin mümkün olamayacağını ve paylaşmadıklarını söylediler. hakemler her maçta hata yapıyor. 7.5 dakikalık video yapmışlar. biz de yapsak 9 dakika çıkar. beşiktaş yapsa 10, fenerbahçe yapsa 8 dakika çıkar. her takıma hata oluyor."

  --- alıntı ---

  bugün varsın yarın yoksun.

  bugün tamam... belli bir zümrenin beşiğinde sallanıyorsun ama yarın?
  yarından kimsenin haberi yok. ve çok iyi bilirim ki bu devran elbet döner. o günde böyle güzel güzel konuşabilecek misin? yoksa "beraatimi istiyorum hakim bey" diye inleyecek misin? göreceğiz.

  aziz yıldırım, dursun özbek, mecnun odyakmaz ve nicelerinden çok daha tehlikeli istanbul başakşehir futbol kulübü atama usulü başkanı.
 • 306
  türk futbolu bu adam kadar sinsi bir başkan görmemiştir. bize karşı yapılanlar hata değil art niyettir. bu yıla kadar bize karşı ne hatalar oldu da sesimizi çıkarmadık. ama hiç bir sezon bize karşı bu kadar art niyetli olunmamıştı. ama bu çakallar algı yapıp akıllarınca herkese karşı hata yapılıyor deyip bize karşı yapılan bu şerefsizlikleri normal göstermeye çalışıyorlar.
  elbet bu devran döner göksel efendi. o zaman göreceğim ben sizi.