• 986
  yeteneğinin tartışılması gereksiz olan futbolcu.

  set oyunu için doğru tercih olmasa da gerek zayıf rakiplere gerekse önde olduğumuz maçların kalan dakkalarında skor anlamında çok fayda sağlayabilir. eski fiziği ve formunu yakalayabilir mi, büyük soru işareti fakat fatih hocayla olmayacak bi şey değil.

  yıllık cüzi bi rakama alınabilir bi risk. kimler ne paralara oynadı bu takımda -bu savımı desteklemez ama adamlar dakka top oynamadan milyon eurolar indirdi cebe- töre ile hiç olmazsa tl üzerinden bi anlaşma yapılacak/gibi duruyor. en azından haber sitelerinde öyle yazıyor.

  açıkçası diri bi töre dışında oyunun ofansif yönünü iyi oynayabilecek; içeri kateden, şut deneyen, çalım atan, skor üreten türk topçu göremiyorum piyasada. yok oğlu yok. en azından töre kadar yeteneklisi yok.

  sen gel domuz adam, sen gel, buyur gel kardeşim.
 • 987
  rezaletlerini, skora etkisizliğini, sakatlık geçmişini, uzun süredir oynamayışını geçtim; diyelim ki yatırım yaptık, oynattık, biz bu oyuncuyu ilerde kime, kaça satabiliriz? zaten galatasaray'da bile pasaportu sayesinde yer bulabilecek.

  yerine 8 yaş küçük, alt yapımızda yetişmiş, daha düşük maaşlı, henüz geçen sene (2018-2019 sezonu) avrupa ligleri'nden 3.5 milyon euro teklif getirmeyi başarabilmiş, yunus akgün'e şans verilmesini daha mantıklı bulduğum oyuncu. en azından ajax olsa onu oynatıp, geliştirmeyi seçerdi bence.

  elimizdeki gencecik çocukları değersizleştirip, elalemin çöplerine dileniyoruz. (bkz: şener özbayraklı)