• 28
  oyuncu transferlerinde off-shore hesaplara aktarılan para, para aklama, vergi kaçırma gibi işleri yapan becali bu becali değildir.
  onlar kendisinin kuzenleridir.
  kendisinin para aklama gibi bir olayı olmaz zaten kulübün başkanı kendisi. (yani böyle üç beş para için risk alacak kadar fakir değil)
  google'a göre net değeri 500 milyon dolar civarıdır. büyük resmi görme kursuna katılmadan önce bilgi olsun herkese.
  (bkz: victor becali)
  (bkz: ioan becali)
 • 29
  romanya'nin en karanlik isimlerinden biridir. 90'li yillarda bukres'te orduya ait olan bir araziyi kendi arazisiyle degis tokus yapmistir. ordudan aldigi bu arazinin birden bire cok pahali bir yer olmasi uzerine uzerine evler yaparak finansal olarak yukselis donemine girmistir. bu degis tokus tabi ki suphelidir cunku ordunun boyle bir degis tokusa ihtiyaci yoktur. romanya devletini 890.000 dolar zarara ugrattigi icin 3 sene hapse mahkum edilmistir.

  parayi bulduktan sonra steaua bukres kulubunu yavas yavas ele gecirip, siyasete atilmistir. romanya milliyetcisidir, cinsel kimlikleri farkli olanlari, siyahlari sevmez. fransiz futbolcu sinema pongolle'yi sirf siyah oldugu icin steaua bukres'e almamistir. kisisel serveti 500 milyon dolar civarindadir. acik sozludur, bir seferinde iyi futbolculari avrupa'ya, kotu olanlari turkiye'ye satip milyoner yaparim demistir. kendisinden mumkun oldugu kadar uzak durulmalidir.
 • 30
  daha önce "türklerin morutan'ı alacak parası yok" diyordu. şimdi de "galatasaray'ın parası var ama morutan'ı almak için kullanırlar mı bilmiyorum" demiş. açıklamalarından anladığım kadarıyla sıkı pazarlıklar dönüyor. anlaşılan bayağı terletmişiz becali beyi. bu işin sonunda biz morutan'ı alırız diye düşünüyorum. becali kafadan çıkarmış oyuncuyu, ne koparırsam kârdır diye düşünüyor.